A24.com.tr » dizi haber » Bir zamanlar çukurova 34. bölüm izle

Bir zamanlar çukurova 34. bölüm izle

Bir zamanlar çukurova 34. bölüm izle

ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da ATV ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 23 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Müjgan ile Yılmaz'ın Fekeli konağında yaşama kararı bayram havası yaratıyor. Züleyha'nın hamile olduğu haberini alan Demir, büyük şaşkınlık yaşıyor. Seher ile olanları Züleyha'nın duymasından endişe yaşayan Hünkar ile Demir, onu tehdit ediyor.Bebeğin Gaffur'dan olduğunu duyan Saniye, sinir krizi geçiriyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çukurova'da herkesin hayatını alt üst eden gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Demir'in Adnan'ın, Yılmaz'ın oğlu olduğunu en başından bu yana bildiğini öğrenmesi Hünkar için büyük bir şok olur. Ancak anne-oğul bu konuda birbirlerini anlayarak, geleceğe dair plan yapmaya başlayacaktır. Bu gerçek ikisinin arasında kalmaya devam edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 34. Bölüm izle

Demir, şimdi Seher'den nasıl kurtulacağını bulmak zorundadır. Annesi ile birlikte Seher ile yüzleşirler. Seher, Hünkar ve Demir karşısında daha fazla direnemez ve bebeğin Gaffur'dan olduğunu söyler. Hünkar, önce Seher ve Gaffur ile buluşur. Ancak Saniye her şeyi öğrenir! Seher'e saldırır. Gaffur hala inkar etse bile, kimseyi inandıramaz. Üstelik Saniye'yi sonsuza kadar kaybetmiş gibidir.

Saniye, çocuk sahibi olamayışına şimdi daha çok üzülmektedir. Tüm bu karmaşa içinde Seher ile konuşup ona akıl verme görevi de Züleyha'ya düşecektir. Müjgan ve Yılmaz, Fekeli'nin evinde yaşamaya karar verince, evde yeni gelin hazırlığı başlar. Badana boya sırasında da yatağın altında Züleyha'nın mektubu bulunur. Tüm bu karmaşa arasında Züleyha fenalaşır ve hastaneye kaldırılır! Gelecek haber herkesi şok edecektir!.

YORUMLAR
  Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Blockchain nedir?
Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Blockchain nedir?