A24.com.tr » medya » Bir Aile Hikayesi 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 7. bölümde neler yaşandı | fox tv canlı yayın bir aile hikayesi

Bir Aile Hikayesi 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 7. bölümde neler yaşandı | fox tv canlı yayın bir aile hikayesi

Bir Aile Hikayesi 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 7. bölümde neler yaşandı | fox tv canlı yayın bir aile hikayesi

Erdem ile Beste arasında Ceylan gerginliği yaşanıyor. Mahur gerçek babasını kendisinden sakladığı için annesini affedemiyor.

 Bir Aile Hikayesi 7. bölüm izle! Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başaran Bir Aile Hikayesi yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicilerin karşısına çıkacak.20 Nisan akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak yeni bölümde, Mahur annesinin yaptığını kabullenemiyor. Beste ise Ceylan ile Erdem arasında bir şeyler olabileceğini düşünerek kendisini üzmeye devam ediyor. Erdem'in söyledikleri karşısında büyük üzüntü yaşayan Beste ne yapacak merak konusu.Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Aile Hikayesi 7. bölüm izle! Mahur annesini affedecek mi? Merak edilen detaylar haberimizde...

 

 

 

BİR AİLE HİKAYESİ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. BÖLÜM ÖZETİ…

Berk’in yapımcısına olan borçları yüzünden gelen haciz için Beste ona destek olmaya çalışır. Berke’e ona verdiği paraları biriktirdiğini ayrıca iş de aradığını bu şekilde bir süre idare edebileceğini onun üzülmesine dayanamadığını söyler. Kardeşinin söyledikleri karşısında çok etkilenen Berk ona sarılır.

Berk okula gitmek için dışarıya çıktığında annesi peşinden gelir ve ona sarılır. Berk’i öpücük yağmuruna tutar. Berk mahalledeki arkadaşlarının alaycı gülüşleri ve çaresizlik içerisinde annesine bunu yapmaması için yalvarır. Reyyan Berk’in bütün yakarışlarına rağmen onu öpmeye devam eder. Ardından okula gitmesine izin verir. Beste ve Berk yaşadıkları evden ayrılırlar. Beste bunca yıldır oturdukları evden ayrılmanın burukluğu ile eve tekrar bakar. Ardından Berk’e sarılır. Berk’e “keşke sende benimle annemlere gelseydin” der. Berk gelemeyeceğini söyler.

BİR AİLE HİKAYESİ 7. BÖLÜM İZLE

Reyyan masadaki musiki cemiyetinin afişini eline alır. Musi cemiyetine katılamayacak olmasının burukluğunu yaşar. Kendi kendine konuşurken Cem ve çocukların onu gözlediğini farkeder. Beste, Berk, Mahur ve Cem masanın başına gelir. Sofrayı kendilerinin hazırlayacağını söylerler. Reyyan bunu becerebileceklerinden emin değildir ancak Cem onu ikna eder. Çocuklar ile birlikte masayı kurmaya başlarlar. Bu sırada Cem şarkı söylemeye başlar.

Reyyan Şakir’e bir mektup yazar. Mektupta Mahur ile tanışamayacağını, görüşemeyeceğini “onun için en iyisi bu. Çünkü onun için her şeyi yapabilecek bir babası var zaten. Ailesini neşelendirmek istediğinde çok güzel şarkı söylüyor. Umuyorum ki onu çok ama çok sevdiğimizi bilmek seni biraz olsun rahatlatır” diye yazar. Şakir gözyaşlarına boğulur.

BERK MAHUR’UN EVİNE GELİYOR

Şakir, Mahur ve Müjde’nin de bulunduğu ortamda piyano ile Hercai şarkısını çalıp söyler. Şarkı bittiğinde Mahur çok şaşırır. Bu sırada Müjde dışarıda işi olduğunu söyleyerek onların yanından ayrılır. Mahur Şakir’e ona kızdığı için gittiğini söyler. Şakir neden gittiğini anlamıştır. Mahur kızlar ile birlikte sofrayı hazırlarken kapı çalar. Kapıyı açtığında karşısında Berk’i bulur. Berk, ben geldim diyerek Mahur’dan özür diler. Mahur’a geliş nedenini kendince açıklamaya çalışır. Mahur kızlarına amcalarının geldiğini haber verir. Kızlar sevinçle amcalarının boynuna sarılır.

BERK VE ŞAKİR TANIŞIYOR

Berk içeri girdiğinde Şakir’i görür. Ona selam verir. Mahur onları tanıştırır. Berk’e babası olduğunu yani biyolojik babası olduğunu söyler. ardından da birbirlerini bulduklarını açıklar. Berk şoke olur. Kendini toparlayan Berk gülümseyerek Şakir’in elini sıkar ve çok memnun olduğunu söyler.

Müjde, Reyyan’ın evinin kapısını çalar. Kapıyı açan Reyyan’a “konuşmamız lazım” der. Reyyan “Bir şey mi oldu” deyince Müjde de “Nasıl yaparsın bunu ya. Onca yıl. Hiç mi vicdanın yok senin” der. Reyyan ona sessiz olmasını söyler. Müjde ardından
“Mahur’dan öz babasını nasıl saklarsın” der. Bu sırada Beste bütün konuşmaları duymuştur.

Berk ölüm ile ilgili korkularının kaynağını Derya’ya açar. Derya’ya, “Çünkü benim babam öldü. Hiç bir baba çocuğuna bunu yapmamalı, bırakıp gitmemeli, hele öyle bir babaysa” der. Derya Berk’in anlattıkları karşısında çok duygulanır. Berk’i dudağından öper. Berk çok şaşırmıştır. Ona “ne yapıyorsun” dediğinde Derya da “Duygularıma teslim oluyorum” diyerek tekrar öper.

YORUMLAR
  Fenomen isimlerin cilt bakım sırları...
Fenomen isimlerin cilt bakım sırları...