A24.com.tr » ajanda » Banu Noyan kimdir? Doya Doya Moda jürisi Banu Noyan kaç yaşında, nereli?

Banu Noyan kimdir? Doya Doya Moda jürisi Banu Noyan kaç yaşında, nereli?

Banu Noyan kimdir? Doya Doya Moda jürisi Banu Noyan kaç yaşında, nereli?

TV8'de yayınlanan Doya Doya Moda'nın dikkat çeken jürisi Banu Noyan, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Banu Noyan kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi? İşte Banu Noyan'ın biyografisi...

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında hafta içi her gün yayınlanan moda programı Doya Doya Moda, ekran başındaki izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Banu Noyan ve Gülşah Saraçoğlu gibi ünlü jüri üyeleri arasında en merak edilenlerin başında Banu Noyan geliyor.

 

BANU NOYAN KİMDİR?

Banu Noyan, ulusal ve uluslararası düzeyde, ses getiren birçok büyük organizasyona imza atmaya devam ediyor. Basın ve Halkla ilişkiler alanında dev kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapan, onlarca güzellik yarışmasının, yüzlerce moda gösterisinin koreograflığını üstlendi.

İletişim dünyasına onlarca “nitelikli profesyonel” kazandırmaya ve her birine “İşimizin özrü yoktur” anlayışını benimsetmeye özen gösteren Banu Noyan, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları için de projeler üretiyor ve uyguluyor.

Ünlü modacı Ata Çağlayan çağlayan ile hayatını birleştirdi. Banu Noyan, kızı ve eşi Ata Çağlayan... Yaşı ve memleketi hakkında bir bilgi yok.

Banu Noyan, Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, Türk Kalp Vakfı'nda İcra Kurulu Üyesi, Popsav Popüler Müzik Sanatı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi, Çocuk Suçlarını Önleme Derneği’nde Projeler Koordinatörü olarak üstlendiği görevleri aktif olarak sürdürmekte ve konusuyla ilgili birçok ödül bulunmaktadır.

Banu Noyan, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım yüksek lisansını tamamlamış, York Üniversitesi'nde İşletme doktorasını tamamladı.

2018 yılında Artistik Sanatlar Akademisi kurarak sektöre yeni eğitimli gençler kazandırmak için deneyimli ve profesyonel ekibiyle çalışmaktadır. Derya Alabora, Hüseyin Avni Danyal, Murat Atıl, Neslihan Yargıcı, Reyhan Karaca, Çağnur Gürsan, Akasya Asıl Türkmen, Hazım Körmükçü gibi birçok kıymetli isim eğitmen olarak Artistik Sanatlar Akademisi’nde görev yapmaktadırlar.

YORUMLAR
  Türk televizyon tarihine geçen en komik spiker gafları!
Türk televizyon tarihine geçen en komik spiker gafları!