A24.com.tr » gündem » Bahçeli'den 'Susamam' tepkisi!

Bahçeli'den 'Susamam' tepkisi!

Bahçeli'den 'Susamam' tepkisi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yayınlandığı günden bu yana beğeni toplayan 'Susamam' şarkısı için tepkili. Ne amaçlandığını bildiğini belirten Bahçeli, "Yazacak başka şey mi bulamadılar" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin lideri Devlet Bahçeli, kendi partilerini izleyen gazetecilere bir yemek organizasyonu verdi. Bu yemekte açıklamalarda bulunan Bahçeli, son günlerin popüler rap şarkısı 'Susamam' için de görüş belirtti. Bahçeli, "Çok tehlikeli şeyler, rap adına Türkiye'de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer" açıklamasında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Susamam' klibini eleştirerek, "Ben her şeyi takip ederim. Paragraf paragraf orada ne amaçlandığını biliyorum. Eğer o rapi yeni yetişen nesil bütünüyle parça parça kabul ederse her parçayı yönlendiren çevre Türkiye'yi karma karışık hale getirirler. Rap adına Türkiye'de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer. O rapi iyi okumak lazım. Yazacak başka şey mi bulamadılar." dedi.

"YAZMADAKİ BECERİLERİNİN ONLARDAN OLDUĞU KANAATİNDE DEĞİLİM"

Susamam isimli rap şarkısıyla ilgili 'tehlikeli' ifadesini kullanan Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü: "Haydi söylemede becerileri var, yazmadaki becerinin onlardan olduğu kanaatinde değilim. O kadar sosyolog, psikolog, sosyal ve ekonomik yönden birikimi olan insanlar o kavramları yan yana getiremez. Birileri hazırlamış vermiş. Sen de rap okuyorsun al oku demiş. Onlar çok tehlikeli şeyler. Bazıları sanat uğruna Türkiye'yi kurban etmeye çalışıyorlar. Onlara dikkat etmek lazım."

YORUMLAR
  • Bu içeriğe 1 yorum yapıldı.
  • Fatih Yedier 2019-09-12 14:52:03

    Eleştirmiş tehlikeli demiş yazacak başka bişeymi bulamadılar demiş bu bile özet demekki yazılan herşey doğru çünkü hiç yanlış dememiş ona inancak bi ton insan,kanal,kuruluş varken

  Börü ne zaman başlıyor? - Börü dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? - Börü oyuncu kadrosu
Börü ne zaman başlıyor? - Börü dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? - Börü oyuncu kadrosu