A24.com.tr » magazin » Arka Sokaklar dizisinde yasak aşk mı yaşanıyor? Aslı Turan Ozan Çobanoğlu ve Ezgi sertel kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde yasak aşk mı yaşanıyor? Aslı Turan Ozan Çobanoğlu ve Ezgi sertel kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde yasak aşk mı yaşanıyor? Aslı Turan Ozan Çobanoğlu ve Ezgi sertel kimdir?

Arka Sokaklar'da birlitke rol alan Aslı Turan ile Ozan Çobanoğlu'nun Etiler'de bir lokantanda görüntülenmeleri ikili arasında bir ilişki mi var yorumlarına neden oldu.

Arka Sokaklar oyuncularından Aslı Turan ile Ozan Çobanoğlu, Etiler'de bir lokantada magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı.

Oyuncu Aslı Turan ve aynı dizide rol aldığı Ozan Çobanoğlu, Etiler'de bir restorantta görüntülendi.

Kanal D’deki Arka Sokaklar’ın ‘Hakan Komiser’i Ozan Çobanoğlu ve diziye yeni katılan Aslı Turanlı önceki akşam Etiler’de bir lokantadaydı.

Flaşlar patlayınca büyük panik yaşadılar. Ozan Çobanoğlu masadan kalkıp bir ağacın arkasına saklandı. Sonra mutfağa kaçtı. 

MURAT ÇOBANOĞLU KİMDİR?

Aşık Murat Çobanoğlu'nun oğlu Ozan Çobanoğlu , 6 Şubat 1980’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden 2004 yılında mezun olmuştur. İzmir ve Ankara Devlet Tiyatroları'nda görev aldıktan sonra 2005 yılından itibaren Konya Devlet Tiyatroları'nın kadrolu elemanıdır. Samanyolu TV de Tek Türkiye dizisinde başrol oyuncu olarak görev aldı Halen Kanal D tarafından yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizisinde Hakan Çınar adlı rolünü oynamaktadır. İlk evliliğinden Doruk isminde bir oğlu olan oyuncu ikinci evliliğini Tek Türkiye dizisinde tanıştığı sunucu Ezgi Sertel ile yaptı.

,

Gazeteci ile "Lan" polemiği yaşayan milletvekili

YORUMLAR
  12 Eylül darbesinde 37. Yıl!
12 Eylül darbesinde 37. Yıl!

İlginizi çekebilecek diğer haberler