A24.com.tr » eğitim » AÖF 3 ders sınavı başvuru kayıt tarihi 2019 | aöf genel not ortalaması ne zaman açıklanacak?

AÖF 3 ders sınavı başvuru kayıt tarihi 2019 | aöf genel not ortalaması ne zaman açıklanacak?

AÖF 3 ders sınavı başvuru kayıt tarihi 2019 | aöf genel not ortalaması ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi tarafından 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 3 ders sınavı ne zaman başlıyor? Genel not ortalaması ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF genel not ortalaması ne zaman açıklanacak? AÖF bahar dönemi yani final sınavları, 25-26 Mayıs tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından düzenlenmişti. Sınava giren adaylar, sınav sonuçlarının ne zaman hangi tarihte açıklanacağını merak ediyordu. O sorunun yanıtı geldi. İşte ayrıntılar...

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Şafak Çomaklı, dün akşam saatlerinde Twitter üzerinden paylaştığı mesajla sınav sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurdu. Çomaklı'nın mesajı şu şekilde: "Belli yarın belki yarından da yarın"

Anadolu Üniversite'nin resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan duyuru ile AÖF sınav sonuçlarının yarın erişime açılacağı belirtildi.

AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz detaylar haberimizde yer alacak.

AÖF SINAVI SORU VE CEVAPLARI 2019

AÖF bahar dönemi final sınavı soru ve cevapları yayınlandı. Öğrenciler Anadolu Mobil uygulamasını indirip bilgileriyle giriş yaparak soru ve cevapları öğrenebilir. Ayrıca e-kampüs sisteminden de erişim sağlanabiliniyor.

AÖF E-KAMPÜS İÇİN TIKLAYIN

3 DERS SINAVI NE ZAMAN?

AÖF tarafından bu sene son kez yapılacak üç ders sınavı 27 Temmuz 2019'da yapılacak. Öğrenci sayfasında üç ders sınav merkezi ile ilgili “Üç Ders Sınav Merkezi Değişikliği” arayüzü 19-20 Haziran 2019 tarihlerinde açılacak.

AÖF YAZ OKULU KAYITLARI NE ZAMAN?

AÖF yaz okulu internet başvuru ve kayıt tarihi 24 Haziran 2019 Pazartesi - 28 Haziran 2019 Cuma olarak belirlendi.

Yaz Okulu Sınavı için sınav merkezi tercihleri 19 Temmuz'a kadar yapılabilinecek. AÖF yaz okulu sınavları 14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacak.

Yaz okuluna Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde kayıtlı öğrencilerin tamamı başvurabilir. Yaz okulunda en fazla 5 ders alınabilinir. Yaz okulunun başarı notuna etkisi %100’dür. Taban puan 30’dur. 30’dan az alan öğrenci dersten kalır. 30 ve yukarı not alan öğrenci başarı notunun karşılığa göre harf notunu alır. Koşullu geçer notu alan öğrencinin ortalaması 2.00 ve üzeriyse dersten geçer, 2.00 altındaysa ortalamasını yükseltene kadar derse uyarı verilir. 

YORUMLAR
  Çukur dizisi oyuncu kadrosu ve karakter analizleri (Çukur'da kim, kimdir?)
Çukur dizisi oyuncu kadrosu ve karakter analizleri (Çukur'da kim, kimdir?)