A24.com.tr » dizi haber » Alişan ve Çağla Şıkel'den yeni dizi

Alişan ve Çağla Şıkel'den yeni dizi

Alişan ve Çağla Şıkel'den yeni dizi

Cennet Mahallesi dizisinde rol aldıktan sonra uzun süre televizyonda beraber program yapan Çağla Şıkel ve Alişan, yeni bir dizi projesiyle ekranlara geri dönüyor.

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'la evlenmeleri beklenirken ilişkisi sona eren Alişan, ayrılığın acısını erken atlattı ve yeni bir projeye adını yazdırdı.

Erler Film‘in patronu Türker İnanoğlu yeni dizisi Sarı Melekler ile ekranlara dönüyor.

Senaryosunu Resul Ertaş‘ın yazdığı ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizide Cennet Mahallesi dizisinin ikilisi Çağla Şıkel ve Alişan da rol alacak.

İşte Sarı Melekler’in konusu

Deniz Çelebi ve Levent Gürkan’ın yöneteceği “Sarı Melekler” dizisinde son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Alişan, taksici Metin rolüne hayat verecek. Kendisinin dürüst kişiliğine tamamen zıt olan kardeşi Çetin’le aynı durakta taksicilik yapan Alişan’ın eşi Füsun’u ise Hande Katipoğlu canlandıracak. Dizide gözü eşinden başkasını görmeyen Alişan’ın Bilge adında bir de kız çocuğu olacak.

Şikel Alişan’ın yengesi rolünde

‘Sarı Melekler’ dizisinde Alişan’ın yıllardır partnerliğini yapan Çağla Şıkel de rol alacak. Şıkel, Alişan’ın yengesi kuaför Seher rolüne hayat verecek.

“Sarı Melekler”de yaşadığı mahallede herkesle kavga edecek olan Şıkel, zaman zaman da üç kağıtçı eşi Çetin’i dövecek. Dizide Yamaç adında fırlama bir de oğlu olan Şıkel, pastane işleten eltisi Füsun’la da geçinemeyecek. Tam bir aile komedisi olan dizi yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

YORUMLAR
  Survivor 2017'de kim kaç kilo verdi?
Survivor 2017'de kim kaç kilo verdi?