A24.com.tr » magazin » Ahmet Çakar hem Arda hem Berkay'ı yerin dibine soktu

Ahmet Çakar hem Arda hem Berkay'ı yerin dibine soktu

Ahmet Çakar hem Arda hem Berkay'ı yerin dibine soktu

Ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar, futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan skandal kavgayla ilgili iki isme de çok sert ifadelerle tepki gösterdi.

Arda Turan ile Berkay'ın bir mekanda kavga etmesi ve ünlü şarkıcının burnunun kırılması olayıyla ilgili eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar'dan flaş bir çıkış geldi.

İşte olayın ayrıntıları ve Çakar'ın sert mesajı...

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in iddiaları ve gerekli hukuksal işlemlerin başlatıldığını açıklamasının ardından önce Aslıhan Doğan Turan şöyle konuştu:

"Oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim" dedi sonra Arda Turan "O hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay, konuşalım' dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra 'sana ne oluyor' dedim, kafayı koydum.”

İLGİLİ HABER Arda Turan ilk kez konuştu: Berkay'la helalleştik Arda Turan ilk kez konuştu: Berkay'la helalleştik

''SİZDEN UTANIYORUM''

Konuyla alakalı Twitter hesabından yorumda bulunan Ahmet Çakar, şu ifadeleri kullandı:

''Allah cezanı versin Arda, yine sıçtın. Hep adamlıktan söz ederdin , ben delikanlıyım derdin ya. Demek adamlık ve delikanlılığın kitabında evli kadınlara sarkmak da varmış....''

''Eeee Berkay efendi. Etme bulma dünyası. Çalarsan komşunun kapısını ,birgün çalarlar kapını. İkiniz de aynısınız. Sıkıştınız mı utanmadan din, Allah, vatan, millet laflarına sığınırsınız. Ama her türlü rezilliği yaparsınız. Sizden utanıyorum.'' 

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz tuhaf alışkanlıkları...
Ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz tuhaf alışkanlıkları...