A24.com.tr » medya » Ağlama Anne neden bitiyor | Final ne zaman | neden bitiyor | son bölüm ne zaman

Ağlama Anne neden bitiyor | Final ne zaman | neden bitiyor | son bölüm ne zaman

Ağlama Anne neden bitiyor | Final ne zaman | neden bitiyor | son bölüm ne zaman

ATV ekranlarında yayınlanan Ağlama Anne final kararı aldı peki final bölümü ne zaman yayınlanacak?

 Ağlama Anne bitiyor mu? ATV'nin büyük beklentiler ile yayın hayatına başlayan dizisiAğlama Anne'nin 16 Aralık Pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde yaşanan enişte - baldız sahneleri izleyicinin tepkisini çekti. Gelen tepkilerin ardından dizinin final yapacağı iddia ediliyor.Vatandaşlar dizinin final bölümünü araştırmaya başladı.Peki Ağlama Anne bitiyor mu? Neden bitiyor? Final kararı mı aldı? Merak edilen detaylar haberimizde...

ATV'nin büyük umut bağladığı dizi Ağlama Anne'nin 16 Aralık Pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde yaşananlar izleyiciyi ekran başında krize soktu.Dizideki enişte-baldız ilişkisi sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.


AŞIK OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ

ATV'nin en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Ağlama Anne dizisi son haftalarda iyice kan kaybetti ve reyting listelerinde hızla düşmeye başladı. Sadece 2 bölüm sonra erken final yapacak olan dizinin 11. bölümünde yaşanan olay ise izleyiciyi kızdırdı.Doğuran mı yoksa büyüten mi gerçek annedir konusunun işlendiği dizide bir gecelik ilişkiden kızı olduğunu yıllar sonra öğrenen Adnan, kızı kendi çocuğu gibi büyüten Damla'ya aşık olduğunu itiraf etti. Alev'le yaşadığı ilişkiden Zeynep'in dünyaya gelmesi ve yıllar sonra Adnan'ın Damla'ya aşık olduğunu söylemesi, bir de tüm bunların üstüne Damla'nın evli olması ekran başındakilere saç baş yoldurdu.


"TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ"

Dizi boyunca Adnan'ı 'enişte' olarak gören izleyiciler, duruma 'Enişte ve baldız' ilişkisi olarak gördü ve sosyal medyada anında diziye tepkiler çığ gibi yağmaya başladı.Zeynep, Adnan ve Damla'yı dinlemeye karar verir ama duyduklarıyla geçmişe dair tüm anıları tuzla buz oldu. Damla, kızını yalnız bırakmamak için herkesi şaşırtan bir kararla Alev'in evine taşındı. Ama bu Alev ile aralarındaki ipleri daha da gerdi. Adnan'ın Alev'in evine sık sık gelip gitmesi Ali Osman'ın huzurunu kaçırdı ve Alev'i sıkıştırınca geçmişin kapıları aralandı. 18 yıl boyunca yaşananlar bir bir ortaya döküldü. Alev kızından neden vazgeçtiğini anlattı. Damla Zeynep'in annesi olmayı nasıl öğrendiğini ilk kez anlattı. Herkesin aklını kurcalayan sorular cevaplarını buldu.

9. Bölüm

"Hem annemi çok seviyorum hem onu affedemiyorum..."

Damla'ya kırgın olan Zeynep, Alev'i seçip onunla yaşamaya karar verir. Güveni kırılmış, yaralanmıştır… tek isteği annesinin nerede olduğunu bilmemesidir. Bu karar Alev'i sevinç gözyaşlarına boğar. Kızına on sekiz yıllık hasretten sonra kavuşan Alev, Zeynep'in bir dediğini ikiletmez. Mert, Ali Osman'a Zeynep'i görebilmek için diklenir. Ali Osman, genç aşığın cesaretine şaşar ve ablasının Zeynep'e yaptıklarından habersiz olduğuna emin olup onları kavuşturur. Ali Osman artık Zeynep'in de kahramanıdır. Özlem boşanmamak için son kozunu oynar; babasıyla bir Adnan'ın evine gidip kızını alır. İyi anne, iyi eş rolüne bürünen Özlem, Adnan dışında etrafındaki herkesi inandırmayı başarır. Gerçekleri öğrenen, kızı tarafından istenmeyen Damla, büyük bir yıkıma uğrar. Kendisini yapayalnız hisseden Damla, yanında yine Adnan'ı bulur; ondan güç alır. Mert, babasını bile karşısına alacak hamleyi yapıp rüştünü ispat eder ve Zeynep'in okula dönmesini sağlar. Damla ve Adnan'ın yakınlaştığını öğrenen Alev, geçmişin acısını çıkaracak mı? Adnan'ın karşısına dikilen Zeynep, sorularına cevap alabilecek mi? Ablası Özlem ve Zeynep arasında kalan Mert, Zeynep hakkındaki gerçeği öğrenince nasıl bir tavır alacak.

YORUMLAR
  Programı kaldırılan ünlü sunucu iflas etti!
Programı kaldırılan ünlü sunucu iflas etti!