A24.com.tr » ajanda » Afilli Aşk 19. bölüm full izle | son bölüm izle | Afilli Aşk yeni bölüm izle

Afilli Aşk 19. bölüm full izle | son bölüm izle | Afilli Aşk yeni bölüm izle

Afilli Aşk 19. bölüm full izle | son bölüm izle | Afilli Aşk yeni bölüm izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Afilli Aşk yeni bölümüyle bu akşam ekranlardaki yerini aldı. Afilli Aşk 19. bölüm izlemek için detaylar haberimizin içeriğinde mevcuttur.

Afilli Aşk 19. bölüm full izle | Her çarşamba Kanal D'de izleyicisiyle buluşan sevilen dizi Afilli Aşk 19. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Altan Erkekli, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in yer aldığı sevilen dizi yeni bölümüyle sevenlerine eğlenceli dakikalar sunuyor. Afilli Aşk 19. bölümü kaçıran diziseverler internette tekrardan izlemek için yol aramaya başladılar. Peki Afilli Aşk yeni bölümleri nereden izlenir? İşte bu sorunun cevabı Afilli Aşk 19. bölüm haberimizin detaylarında mevcuttur.

AFİLLİ AŞK 19. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AFİLİ AŞK 19.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Haberimizden Afili Aşk yeni bölüm fragmanına ve Afili Aşk 19.bölümde yaşanacak tüm ayrıntılara erişebilirsiniz.

Terapistten gelen rapor Kerem ve Ayşe'yi şaşırtır. Rapordan çıkan sonuç ikiliyi nasıl etkileyecektir? İkilimiz bir türlü dile getirmedikleri ilk aşk meselesini bir an bile akıllardan çıkaramazlar. Kerem bu duruma artık son vermek için Volkan'la harekete geçer.

Ayşe için özel bir yemek düzenler. Ayşe bu yemek için çok heyecanlıdır bütün duygularından emin akşam yemeğine gider. Kerem, kuğuyu yapanın kendisi olduğunu ve ilk aşkı olduğunu itiraf edebilecek midir?

AFİLİ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Mahkeme boyunca bir hayli ter döken Kerem ve Ayşe ikilisi, hâkimin verdiği kararla adeta şok etkisi yaşar. Ayşe ve Kerem'in bütün dengeleri alt üst olurken kulübede yaşayan yaşlı adam bulduğu kâğıttan kuğuyu eve yollar. Ayşe bu kuğuyu görürse geçmişle ilgili büyük sır açığa çıkacaktır.

Diğer yandan Muhsin ve Yelda'nın arasında büyük bir yanlış anlaşılma olur. Büyük bir kavga patlak verir. Tabii ki bundan en çok etkilenen yine Kerem'dir. Kerem bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterken, bu durumu daha da karıştıracaktır.

Ayşe, Kerem'in herkesin içinde yapacağı yanlış bir kararı engellemek için sürpriz bir hamle yapar. Kâğıt kuğu ise herkesin kaderini değiştireceği ana doğru elden ele gezmektedir.

YORUMLAR
  Estetik operasyon geçiren ünlülerin eski ve yeni halleri nasıl? Kim ne estetik yaptırdı? Gözlerinize inanamayacağınız karelerle ünlü isimler!
Estetik operasyon geçiren ünlülerin eski ve yeni halleri nasıl? Kim ne estetik yaptırdı? Gözlerinize inanamayacağınız karelerle ünlü isimler!