A24.com.tr » medya » Adnan Oktar RTÜK'ü atlatmak için Twitch'de yayıncı oldu

Adnan Oktar RTÜK'ü atlatmak için Twitch'de yayıncı oldu

Adnan Oktar RTÜK'ü atlatmak için Twitch'de yayıncı oldu

Geçtiğimiz günlerde kediciğin evden kaçması, RTÜK cezaları ve Diyanet Başkanı ile tartışması gündemden düşmeyen Adnan Oktar'dan yeni bir gelişme geldi.

A24 - ÖZEL

Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı yayın platformu olan Twitch geçtiğimiz dakikalarda enteresan bir yayına imza attı.

Programında "kedicikler" lakabıyla bilinen kadınlar yüzünden gündemden düşmeyen Adnan Hoca olarak anılan araştırmacı yazar Adnan Oktar, Twitch'te yayın yaparken görüntülendi.

Programlarında yer yer eğlence seviyesi yükselten, bazende eğitici unsurlar üzerinde duran Adnan Hoca aynı temayı Twitch'ede taşımış durumda.

Canlı Sohbetler isimli kanalın izleyici ve takipçi sayısı anlık olarak düşük olsada aynı isimle kurulmuş bir de Youtube kanalı bulunuyor. Kanalın abone sayısı ise 45 bin civarında.

Canlı Sohbetler TV Youtube Kanalına Ulaşmak İçin Tıklayınız

Tabii ki de programın olmazsa olmazıda 'kedicikler'de yayında görüldüler.

Kedicikleri, Diyanet Başkanıyla atışmaları ve RTÜK ile arasındaki gelişmeler ile gündemde kalmayı başaran Adnan Hoca'nın koltuğunu devretmeyede niyeti yok gibi.

Teknoloji ve internet devrinin bu kadar geliştiği  dönemlerde Adnan Oktar'ın Twitch programını kullanması oldukça güzel bir gelişme.

Kim bilir belki de kendisi bulunduğu platforma daha da ayak uydurarak zaman zaman takımlı oyun müsabakaları düzenler.

Belki daha da ileri giderek kendisinin geliştirdiği öğretici temelli bir oyun bile görebiliriz.

Adnan Oktar'ın programının yayınlandığı Twitch kanalının linkine bu adresten ulaşabilirsiniz. https://www.twitch.tv/canlisohbetler

YORUMLAR
  Gelecekten geldiğini iddia eden adam kafaları karıştırdı
Gelecekten geldiğini iddia eden adam kafaları karıştırdı