A24.com.tr » şans oyunları » 7 Kasım Süper Loto sonuçları | Bugünkü Süper Loto sonuçları

7 Kasım Süper Loto sonuçları | Bugünkü Süper Loto sonuçları

7 Kasım Süper Loto sonuçları | Bugünkü Süper Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen şans oyunu Süper Loto'nun 7 Ekim 2019 çekilişi gerçekleşti. İşte bugünkü Süper Loto sonuçları...

7 Kasım 2019 Süper Loto sonuçları | Süper Loto 7 Kasım çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi her hafta perşembe günleri saat 21.15'te yapılıyor.

İşte 7 Ekim 2019 Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto sonuçlarına göre bu hafta da 6 bilen çıkmadı ve 7 milyon 444 bin liralık ikramiye bir sonraki çekilişe devretti.

3 - 6 - 16 - 19 - 28 - 45

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir. 

YORUMLAR
  Jet Sosyete dizisi oyuncu kadrosu ve karakter analizleri (Jet Sosyete'de kim, kimdir?)
Jet Sosyete dizisi oyuncu kadrosu ve karakter analizleri (Jet Sosyete'de kim, kimdir?)