A24.com.tr » şans oyunları » 26 Ağustos 2019 On Numara çekiliş sonuçları mpi

26 Ağustos 2019 On Numara çekiliş sonuçları mpi

26 Ağustos 2019 On Numara çekiliş sonuçları mpi

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen On Numara'nın 26 Ağustos 2019 çekilişi tamamlandı. İşte On Numara'nın bu haftaki çekilişinin sonuçları...

26 Ağustos 2019 On Numara sonuçları | Milli Piyango İdaresi'nce her pazartesi günü oynanan ve büyük ilgi gören On Numara adlı şans oyununun 26 Ağustos'taki çekilişi merakla bekleniyordu. Çekiliş akşam saatlerinde tamamlandı ve talihliler belli oldu. Çekilen 22 sayı arasından 10 tanesini tutturanlar büyük ikramiyenin sahibi oldu. İşte 26 Ağustos 2019 tarihli On Numara çekiliş sonuçları...

26 Ağustos 2019 ON NUMARA SONUÇLARI

On numara oyununun 890.hafta çekilişi yapıldı.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen oyunun bu haftaki çekilişinde kazandıran numaralar şöyle:

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

YORUMLAR
  Dünyanın en güzel doğal havuzları
Dünyanın en güzel doğal havuzları