A24.com.tr » şans oyunları » 2 Eylül On Numara sonuçları | On numara çekiliş neticeleri 02.09.2019

2 Eylül On Numara sonuçları | On numara çekiliş neticeleri 02.09.2019

2 Eylül On Numara sonuçları | On numara çekiliş neticeleri 02.09.2019

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen On Numara'nın 2 Eylül çekilişinin neticesi belli oldu. Peki büyük ikramiye hangi şehre isabet etti? İşte 2 Eylül 2019 On Numara sonuçları...

Milli Piyango İdaresi'nin en çok oynanan şans oyunlarından On Numara'nın 2 Eylül 2019 tarihli çekilişi yapıldı ve meraklı bekleyiş sona erdi.

2 EYLÜL 2019 ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: MUĞLA / MARMARİS

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir. 

YORUMLAR
  Bilgisayarı ile evlendi
Bilgisayarı ile evlendi