Galatasaray   |   Beşiktaş   |   Fenerbahçe   |   Süper Lig   |   Şampiyonlar Ligi   |   UEFA Avrupa Ligi   |   NBA   |   Eurolig   |   Beko Basketbol Ligi

ultrAslan'dan liseli zihniyete çok sert tepki!

A24.com.tr » spor » ultrAslan'dan liseli zihniyete çok sert tepki!
ultrAslan'dan liseli zihniyete çok sert tepki!

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, başkan Mustafa Cengiz'in idari açıdan ibra edilmemesi ve bunun sonucunda seçim mecburiyetinin doğması nedeniyle liselilere sert tepki gösterdi.

Galatasaray'ın içindeki düşmanları barındıran Galatasaray Lisesi mezunları, sarı kırmızılılara şampiyonluk yarışında belki de rakiplerinin vuramayacağı darbeyi vurdu.

Kulübün bu elit ve aslında 'karanlık' yüzü, bir kez daha Galatasaray'ın gerçek sahipleri olan halkın iradesine karşı kendi zaferini kazanmak üzere bir kumpas kurdu.

Galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en başarısız ve beceriksiz yönetimi olan Dursun Özbek'i bile ibra eden Koç'un damadı İnan Kıraç önderliğindeki bu elit tabaka, ilk sezonunda takımı şampiyon yapıp ikinci sezonunda da şampiyonluk yarışında tutmayı başaran Mustafa Cengiz yönetiminin fişini çekmeye çalıştı aklınca. Ancak mali açıdan ibra edilen Mustafa Cengiz yönetimi, karanlık yüzlerin bu hain oyununu mahkemeye başvurması üzerine bozabilir.

Mustafa Cengiz yönetiminin ibra edilmemesine, sarı kırmızılıların en etkili taraftar grubu oluşumu ultrAslan'dan da tepki geldi.

Galatasaray Kulübünün yıllık olağan mali genel kurulunda, başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin ikinci dönem faaliyetlerinin idari yönden ibra edilmemesi üzerine taraftar grubu ultrAslan sert bir açıklama yayımladı.

ultrAslan'ın Twitter hesabından yapılan açıklama, "Türkiye’nin en büyük markası, dünya kulübü olması için her türlü imkana sahip olan Galatasaray camiası; bugün bir kez daha kendisini lise duvarları içine hapsetmeye çalışan vizyonsuz liseci zihniyet tarafından kaosa doğru çekildi." sözleriyle başladı.

Sarı-kırmızılı kulübün bir önceki başkanı Dursun Özbek'le ilgili ağır ifadelerin de yer aldığı açıklamada, "Dursun Özbek'i mali ve idari korkunç zararlarına rağmen liseci diye ibra eden genel kurul, onun bıraktığı enkazı devralma cesareti gösteren liseci olmayan Mustafa Cengiz yönetimini 689 oyun 358'i ile idari yönden ibra etmedi." ifadeleri kullanıldı.

Mustafa Cengiz yönetimini ibra etmeyenlerle ilgili ağır ithamlarında bulunduğu açıklamada, ayrıca şöyle denildi:

"Taraftar sayısı 10 milyonlarla ifade edilen bir camianın geleceğine sadece 358 tane lise sevgisini Galatasaray sevgisi ve menfaatlerinden öne koyan şahıslar karar veriyor olması da bu zümrenin camiamıza nasıl zararlar verdiğini, sistemin bozukluğunu bir kez daha göstermiştir! Bunların zihniyeti Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç’ın arka bahçesi haline gelen Galatasaray Üniversitemizin adını kullanarak Galatasaray düşmanlarına ödül verecek kadar karanlık ve onarılmazdır! Galatasaray taraftarlarının sesi olarak bizler; bu kirli hesapları olan zümrenin karşısında daha gür bir sesle daha güçlü ve daha kararlı duracağız! Galatasarayımızı sizin köhne zihinlerinizden defalarca söküp aldık, yine alıp size rağmen bu arma ile dünyaya kafa tutacağız. Şunu kafanıza kazıyın, Galatasaray halkındır, lisecilerin değil. Galatasaray'ın önüne koyduğunuz hesabınız, kitabınız, rantınız, menfaatiniz, zihniyetiniz batsın." 


YORUMLAR

İlginizi çekebilecek diğer haberler