A24.com.tr » teknoloji » Yeni Battlefield oyununu duyuruldu mu Ne zaman çıkacak Fragman ve video yayınlandı mı?

Yeni Battlefield oyununu duyuruldu mu Ne zaman çıkacak Fragman ve video yayınlandı mı?

Yeni Battlefield oyununu duyuruldu mu Ne zaman çıkacak Fragman ve video yayınlandı mı?

Elimizde çıkış tarihi bulunan fakat ne hangi dönemde geçeceği ne de neyi konu edineceğini bilmediğimiz yeni Battlefield oyunu hakkında neler biliyoruz? İşte detaylar...

Çıkış tarihini bildiğimiz yeni Battlefield oyunuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun çıkış tarihini bilsekde hangi dönemi kapsayacağı ve hangi konuyu işleyeceği bilinmemekteydi. Bu sorun yakında çözüleceğe benziyor.

Geçtiğimiz saatlerde gelen habere göre bir sonraki Battlefield oyununu 23 Mayıs'ta tanıtılacağı onaylandı.

Güney Afrikalı komedyen, The Daily Show sunucusu, yazar ve yapımcı olan Trevor Noah resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile bir sonraki Battlefield oyununun 23 Mayıs'ta kendisinin sunacağı bir canlı yayın etkinliği esnasında tanıtılacağını doğruladı.

Trevor Noah'ın bardağındaki V rakamı ve DICE kıdemli video ve medya yönetmeni/editörü Randy Evans'ın twitter paylaşımı yeni oyunun Battlefield V (5) olacağını işaret ediyor.

Zaten yaklaşık iki ay önce VentureBeat bir sonraki Battlefield oyununun isminin Battlefield V olacağını ve İkinci Dünya Savaşı'nda geçeceğini kendi kaynaklarından edindiği bilgiler sonucu söylemişti. Ayrıca yine VentureBeat'in kaynakları tarafından ortaya atılan bir söylentiye göre, DICE Battlefield V için Fortnite ve PlayerUnknown’s Battlegrounds'a benzer bir oynanış sunacak Battle Royale modu prototipi üzerinde çalışıyor ve eğer Battle Royale modu yeşil ışık alırsa oyuna eklenecek.

Yeni Battlefield oyunu Ekim 2018'de çıkacak.

YORUMLAR
  Mustafa hakkında herşey
Mustafa hakkında herşey