A24.com.tr » dizi haber » Yasak Elma 33. bölüm fragmanı 32. bölümde neler oldu

Yasak Elma 33. bölüm fragmanı 32. bölümde neler oldu

Yasak Elma 33. bölüm fragmanı 32. bölümde neler oldu

Yasak Elma 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her hafta yeni bölümleriyle izleyenlere büyük sürpriz yaşatan Yasak Elma 32. son bölüm izleyenler heyecan fırtınasına tanıklık etti.

 Yasak Elma 33. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor

. 4 Şubat tarihli Yasak Elma son bölüm izleyenlerde gözler Yasak Elma 32. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. FOX kanalında her Pazartesi akşamı yayınlanan Yasak Elma dizisinde bu hafta büyük sürpriz yaşandı. Zeynep Dündar’ı koluna takıp sevgilisi olarak Alihan’ın karşısına çıkardı. Alihan kıskançlıktan delirdi. Bir de gittikleri bir mekanda Dündar eline mikrofonu alınca kıskançlık daha da tavan yaptı.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeynep Dündar’ı koluna takıp sevgilisi olarak Alihan’ın karşısına çıkarıyor. Alihan kıskançlıktan deliriyor. Bir de gittikleri bir mekanda Dündar eline mikrofonu alınca kıskançlık daha da tavan yapıyor.

Yıldız ve Ender, işbirliği yaparak Kemal ve Zehra birlikteliğini bitirmek için harekete geçerler. Alihan, Zeynep ve Dündar'ın birlikteliğine inanmak istememekte ve onu geri kazanmanın yollarını aramaktadır. Kemal'in üstüne oynanan oyunları fark etmesi uzun sürmez. Yıldız yanlış kişiye güvenmesinin bedelini ağır ödeyecektir.

 

Zeynep, Alihan'ı hiç beklemediği şekilde yaralıyor. Zeynep bunca olaydan sonra onu korumayacağını söylüyor. Alihan ise yanıldığını söyleyerek Zeynep'in onu bile bile ateşe atacağını tahmin edemediğini söylüyor. Erim babasının arabasını alıp arkadaşları ile dışarı çıkıyor. Yolda dikkatsizliği yüzünden birine çarpıyor. Arkadaşları arabadan inerek kaçıyorlar.

 

YORUMLAR
  Survivor Anıl Berk Baki'nin bilinmeyen yönleri! Anıl Berk Baki kimdir?
Survivor Anıl Berk Baki'nin bilinmeyen yönleri! Anıl Berk Baki kimdir?