A24.com.tr » yaşam » Vikings 5. sezon 11 bölüm yeni son fragmanı yayınlandı - Vikings 5. sezon 11. bölüm yayın tarihi ne zaman?

Vikings 5. sezon 11 bölüm yeni son fragmanı yayınlandı - Vikings 5. sezon 11. bölüm yayın tarihi ne zaman?

Vikings 5. sezon 11 bölüm yeni son fragmanı yayınlandı - Vikings 5. sezon 11. bölüm yayın tarihi ne zaman?

Vikings hayranlarının merakla beklediği 5. sezon 11. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Vikings 5. sezon 11. bölümde Ivar, Kattegat'ı ele geçiriyor ve kardeşlerin savaşı kızışıyor. İşte detaylar...

Vikings dizisi 5. sezon 10. bölümde sezon finali yapmıştı. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği Vikings 5. sezon 11. bölüm nihayet yayınlandı. History Channel tarafından yayınlanan Vikings 5. sezon 11. bölüm fragmanı dizinin hayranlarını adeta mest etti.

VİKİNGS 5.SEZON 11.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ragnar'ın ölümünden sonra Kattegat için mücadele eden kardeşler, kendilerini kanlı bir iç savaşın eşiğinde bulmuştu. King Harald'ı yanına alan Ivar, Lagertha ve Bjorn'a karşı verdiği savaşı kazandı. Kattegat'ın kontrolünü ele geçiren Ivar, intikam için yemen ettiği Lagertha'yı elinden kaçırınca, bu kez intikam yemini sırası Lagetha'ya geçer.

VİKİNGS SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU KISA BİR ÖZET

Ivar kardeşi Sigurd’ u öldürmesi ile babalarının intikamını aldıktan hemen sonra Ivar büyük ordunun liderliğini ilan etmeye çalışması ve Lagertha’yı öldürme isteği büyük bir savaşın başlangıcı olmuştu. Ragnar‘ın ölümünden sonra işler iyice kötüye kardeşlerin savaşına kadar geldi. Ivar ve ordusu ilk saldırılarında başarısız olmuşlardı fakat Rollo’ nun desteği ile ikinci saldırılarında başarılı oldular. Kattegat’ ı ele geçiren Ivar’ ın bir sonraki bölümde ne yapacağı meçhul bir şekilde bekliyoruz.

İnternet’de Vikings 5.Sezon 11.Bölüm İzle olarak girdiğiniz sitelerde eski bölümleri koymaktadırlar. Yeni bölüm gelir gelmez size duyuracağız. Sitemizden takip edebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın.

Son saldırıda en sevdiğim karakterlerin çoğu öldü halfdan
Halfdan’ ın ölümü beni bayağı üzdü. Ölümünün abisi Kral Harald tarafından olması daha da üzmüştü. Dizideki Kral Ragnar dan sonraki en sevdiğim karakter diyebiliriz. Ölümünü hiç düşünmüyordum iyi bir karakterdi ve abisine katılmamıştı. Bjorn’ e olan sadakati ve dostluğu cidden iyiydi.

İşte Vikings 5. sezon 11. bölüm yeni ve son fragmanı

Kaynak Linki: https://yazarbey.com/vikings-5-sezon-11-bolum-ne-zaman-cikacak.html

 

 

 

YORUMLAR
  İstanbullu Gelin dizisinde Defne Samyeli’nin etek şovunu gördünüz mü?
İstanbullu Gelin dizisinde Defne Samyeli’nin etek şovunu gördünüz mü?

İlginizi çekebilecek diğer haberler