A24.com.tr » medya » Ufak Tefek Cinayetler 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 37. bölümde neler yaşandı | tüm bölümler izle

Ufak Tefek Cinayetler 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 37. bölümde neler yaşandı | tüm bölümler izle

Ufak Tefek Cinayetler 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 37. bölümde neler yaşandı | tüm bölümler izle

Star TV'nin karanlık entrikalarla dolu Ufak Tefek Cinayetler dizisi, 37. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. bölümde neler oldu ve 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 Ufak Tefek Cinayetler'in 37. bölümü Star TV'de yayınlandı. Dizinin son bölümünde; Kerim ve Emre, Sarmaşık'ın altını üstüne getirmeye ant içtiler. Şimdi yerin altında gömülü sırları olan Sarmaşık sakinleri düşünsün! Emre gümbür gümbür gidiyor, sırları bir bir ortaya döküyor. Ve bir sonraki aşamaya geçiyorlar. Bir de Deniz Aksak konusu var. Ufak Tefek Cinayetler 37 bölüm izle! Deniz Aksak kimdir? 38 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Soruların yanıtları ve dizideki son gelişmeler haberimizde bulunuyor.

Son bölümde; Kerim ve Emre, Sarmaşık'ın altını üstüne getirmeye ant içtiler. Şimdi yerin altında gömülü sırları olan Sarmaşık sakinleri düşünsün! Emre gümbür gümbür gidiyor, sırları bir bir ortaya döküyor. Ve bir sonraki aşamaya geçiyorlar: Edip'i kimin öldürdüğünü bulacaklar. Çember daralıyor. Oya bir yandan, Kemal bir yandan, bir de bu adamlar... Sonuca adım adım yaklaşıyoruz. Şer ittifakının dağılması ise an meselesi. Nihayet bir kaçak çıkıyor... Çözülme başladı.

Diğer büyük bombayı Betül Aksak atıyor. Oya'nın bebeği, Aksak soyadını alacak artık, kaçış yok. Ne Merve durabilir bunun önünde, ne Oya... "Deniz Aksak" ismi, gümbür gümbür geliyor.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in başrolde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamları Star TV’de yayınlanıyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 37. BÖLÜM İZLE

Ufak Tefek Cinayetler 38. bölüm fragmanı yayınlanınca habere eklenecek.
 

36. BÖLÜM
Merve, Kerim’den intikam almaya soyunuyor. Kerim, geçmişi eşeleyerek Merve’nin canını çok yaktı. Şimdi sıra Merve’de! Merve, Kerim’in zayıf bir noktasını bulup onu alt etmeye kararlı. Ama Kerim de öyle kolay kolay yere serilecek bir adam değil. Aşil topuğunu ustaca gizleyen, güçlü bir savaşçı o. Bu kez Merve’nin işi her zamankinden daha zor!

Serhan’ın annesi Betül Hanım, Oya’ya karşı yeni bir savaş başlatıyor ve Oya-Serhan cephesinde işler daha da karışıyor. Emre, Pelin’i köşeye sıkıştırıyor ve onu geçmişiyle yüzleşmeye zorluyor. Başkomiser Kemal’in peşinde olduğu cinayet aleti şok bir şekilde el değiştiriyor ve Edip cinayeti çözülmeye başlıyor! Katile adım adım yaklaşıyoruz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ
Dizi dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile şimdiden merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler'in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in yer aldığı tanıtım karesi büyük beğeni toplamıştı.

Makyaj masası önünde birbirinden çarpıcı pozlar veren Ufak Tefek Cinayetler'in güzel dörtlüsü yakaladıkları uyumla da göz doldurdular. Tanıtım çekimleri için bir araya gelen kadınların keyifli anları objektiflere de yansıdı.

Ufak Tefek Cinayetler, bir Türk gerilim televizyon dizisi. İlk bölümü 24 Ekim 2017'de Star TV'de yayınlandı. Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen yer almaktadır.120 dakikalık bölümleriyle çekilen Ufak Tefek Cinayetler, gerilim, polisiye ve üstü kara mizahlı bir şekilde sunuluyor. Dizinin senaristi Meriç Acemi, "diziyi önce ileri, sonra geri sarmanın" dünyada bir trend olduğunu söyledi ve bu dizinin diğer Amerikalı televizyon dizilerine çok benzetilmesinin nedeninin de bu olduğunu belirtti.

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin zaman içerisinde yaşadıkları şaşırtıcı değişimler
Ünlü isimlerin zaman içerisinde yaşadıkları şaşırtıcı değişimler