A24.com.tr » dizi haber » True Detective 3. sezon 6. bölüm izle türkçe altyazı dublaj 720p

True Detective 3. sezon 6. bölüm izle türkçe altyazı dublaj 720p

True Detective 3. sezon 6. bölüm izle türkçe altyazı dublaj 720p

True Detective 3. sezon 6. bölüm izle yenler heyecan fırtınasına tanıklık ederken dizinin son bölümündeki final sahnesi izleyenlerin kafalalarında soru işaretleri bıraktı.

 True Detective 3. sezon 6. bölüm birçok bilinmezliğin kapısını açacak yeni tüyolarıyla izleyenleri etkiliyor.

HBO kanalının antoloji türündeki dedektiflik dizisi "True Detective" geride bıraktığımız hafta sezonun beşinci bölümü "If You Have Ghosts" ile ekranlara geldi.

TRUE DETECTIVE 3. SEZON 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ozarks'ın kalbinde cereyan eden tüyler ürpertici bir suç öyküsünün anlatıldığı yeni sezon hikayesinin son bölümünde Purcell davasında yeni ipuçları ortaya çıkarken Wayne kendisini kazanma ihtimali olmayan bir durum içinde bulur. Roland, avukatlar yeni bir soruşturma talep ederken kanıtları nasıl güvende tutacağı konusunda mücadele verir.

TRUE DETECTİVE 3. SEZON İZLEMEK İÇİN TIKLA

TRUE DETECTIVE 3. SEZON 5. BÖLÜM REYTİNGLERİ NASIL ÇIKTI?

Nic Pizzolatto'nun senarist ve yönetmen olarak künyeye ismini yazdırdığı beşinci bölümün reytingleri şöyle:

Bölüm, izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.2 reyting oranı ve 0.88 milyon izleyici rakamlarını elde etti. Bölümün normal yayın tarihinden iki gün önce

HBO GO, HBO NOW, HBO

On Demand gibi platformlardan izleyicilere sunulması bu hafta reytinglerin düşük çıkmasında önemli etkendi.TRUE DETECTIVE

3. SEZON 6. BÖLÜM NE ZAMAN?

Nic Pizzolatto & Graham Gordy ikilisince senaryosu kaleme alınan; Daniel Sackheim'in yönetmen koltuğunda oturduğu yeni bölüm "Hunters in the Dark" 10 Şubat 2019 Pazar akşamı HBO ekranlarında izleyiciyle buluşacak.Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

TRUE DETECTIVE 3. SEZON 6. BÖLÜM KONUSU

Wayne (Mahershala Ali) ve Roland (Stephen Dorff), Purcell davasında yıllar içinde gizlenmiş veya unutulmuş olan tutarsızlıkları yeniden değerlendirmeye başlar.

YORUMLAR
  Instagram en popüler kentleri açıkladı (Listede Türkiye'den de bir şehir var)
Instagram en popüler kentleri açıkladı (Listede Türkiye'den de bir şehir var)