A24.com.tr » medya » Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi) için ilk fragman yayınlandı

Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi) için ilk fragman yayınlandı

Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi) için ilk fragman yayınlandı

Toy Story 4 için ilk fragman yayınlandı. Peki Oyuncak Hikayesi 4'ün konusu ne olacak, oyuncular kim, vizyon tarihi ne zaman çıkacak, Türkçe dublaj altyazılı izle.

Çocukluğumuz altın serilerinden biri olan Toy Story (Oyuncak Hikayesi) için dördüncü filmden ilk fragman yayınlandı. Peki  Oyuncak Hikayesi 4'ün konusu ne olacak, oyuncular kim, vizyon tarihi ne zaman çıkacak ? İşte merak edilenler...

Büyük küçük herkesin severek izlediği Toy Story serisinin son filminin üstünden 8 yıl geçti. İlk filmi 1995 yılında çıkan filmin devamı, 4 yıl aradan sonra çıkmıştı. Bu iki filmden sonra uzun bir süre ses çıkmayan serinin 3.filmi, 11 sene sonra 2010’da gelmişti. Daha sonra 2013 ve 2014’te 20 dakikalık 2 tane de kısa filmi gelmişti.

Woody, Buzz, Jessie gibi ana karakterlerimizin yanında eğlenceli karakterler de bulunan serinin 4.filminde ise ekibimize Forky isimli bir karakter daha katılıyor. Sinopsisi belli olan serinin son filmi, bir yolculuk hikayesi olacak ve Woody arkadaşlarıyla birlikte dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olduğunu keşfedecek.

2019 yazında çıkacak olan filmin yönetmen koltuğunda ise çıktığı yılın en beğenilen filmlerinden olan Inside Out’un senaristi Josh Cooley olacak. Birleşik Krallık ve ABD’deki vizyon tarihi ise 21 Haziran.

 

YORUMLAR
  Game of Thrones'un finaliyle ilgili bomba iddia
Game of Thrones'un finaliyle ilgili bomba iddia