A24.com.tr » eğitim » Tekirdağ'da yarın okullar tatil mi? 13 ocak tatil olan iller

Tekirdağ'da yarın okullar tatil mi? 13 ocak tatil olan iller

Tekirdağ'da yarın okullar tatil mi? 13 ocak tatil olan iller

Tekirdağ'da etkili olan kar yağışlarının ardından güneşe hasret kalan vatandaşlara meteorolojiden haber geldi. Meteoroloji Tekirdağ'da soğukların devam edeceğini duyurdu.

 Bir haftadır oldukça soğuk ve kar yağışlı günleri geride bırakan Tekirdağ için meteorolojiden bir açıklama geldi. Kar yağışı uyarılarının ardından 13 ocak Cuma günü Tekirdağ'da okulların tatil olup olmayacağı merak konusu. Gözler valilikten gelecek olan açıklamaya çevirildi.

TEKİRDAĞ'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Tekirdağ'da Perşembe gününe kadar etkisini aralıklarla devam ettirmesi beklenen kar yağışı hafta sonuna doğru kentten çekilecek. Bu hafta Tekirdağ'da en düşük sıcaklıkların -5 derece, en yüksek sıcaklıkların ise 9 derece olması bekleniyor.

Diğer yandan Marmara ve Ege'de rüzgar lodosa dönüyor, biraz da kuvvetli esiyor. Sıcaklığı birkaç derece arttıracak. Marmara'da, Trakya'da ve Balıkesir çevrelerinde yine kar var. Akdeniz ve İç Anadolu'da bulutlar yoğunlaşıyor. Akdeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağmur bekliyoruz. İç Anadolu'da ise Kayseri dolaylarında bölgesel kar geçişleri olacak ve bu kar yağışlı alanlar ardından gelen günlerde biraz daha genişleyecek. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında bölgesel kar geçişleri var ve bu kar yağışlarından perşembe günü de göreceğiz. Doğu Karadeniz'de ise yalnızca parçalı bulutlar oluşuyor. Trabzon 11-12 derecelere çıkıyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da hava parçalı bulutlu ve önümüzdeki birkaç gün bu şekilde olacak. Sıcaklıklarda da ciddi bir dalgalanma yok.

YORUMLAR
  Dünya metrolarında çekilmiş en tuhaf insanların fotoğrafları...
Dünya metrolarında çekilmiş en tuhaf insanların fotoğrafları...