A24.com.tr » magazin » Tarkan yeni albümüyle dünya listelerini de salladı

Tarkan yeni albümüyle dünya listelerini de salladı

Tarkan yeni albümüyle dünya listelerini de salladı

Megastar Tarkan, 7 yıllık aradan sonra sevenleriyle buluşturduğu '10' isimli albümüyle, dünya listelerini de salladı. Megastar'ın albümü dünya listelerinde zirveye oynuyor.

Tarkan'dan '10 numara' albüm. 7 yıl aradan sonra çıkardığı albümüyle sadece 1 haftada dünya listelerine girmeyi başaran megastar, Avusturya, Almanya ve Hollanda müzik listelerine adeta ambargo uyguladı.

Megastar Tarkan'ın 7 yıl aradan sonra çıkardığı "10" adlı albümü müzik piyasalarına bomba gibi girdi. Şimdiden konser biletleri tükenen Tarkan albümüyle dünya müzik listelerine de girdi.
 

7 YILLIK ARAYA DEĞDİ

En son 2010'da "Adımı Kalbine Yaz"ı çıkaran Tarkan, 7 yıldır merakla beklenen yeni pop albümünü nihayet sevenleriyle buluşturdu. Megastar'ın 15 Haziran'da yayınladığı 10'uncu albümü "10", çıkar çıkmaz hem Türkiye hem de dünya müzik listelerinde zirveye oturdu.
 

EN ÇOK İNDİRİLENLER ARASINDA

Albüm, iTunes'un "en çok indirilen albümler" listesinde birçok ülkede üst sıralarda yer aldı. Türkiye, Azerbaycan, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Özbekistan'da 1 numara olan çalışma, dünya sıralamasında da kendine yer bulmayı başardı. Tarkan; Ed Sheeran, Katy Perry, Coldplay, Justin Bieber gibi yıldızların bulunduğu listeye 37'nci sıradan girdi. 

YORUMLAR
  Vizyonda Bu Hafta (18 Ağustos - 25 Ağustos 2017 Haftası)
Vizyonda Bu Hafta (18 Ağustos - 25 Ağustos 2017 Haftası)