A24.com.tr » şans oyunları » Süper Loto sonuçları açıklandı MPİ 10 Agustos bilet sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları açıklandı MPİ 10 Agustos bilet sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları açıklandı MPİ 10 Agustos bilet sorgulama ekranı

Binlerce kişinin merakla beklediği süper loto sonuçları açıklandı. Peki, büyük ikramiye kime çıktı ve ikramiye tutarı ne kadar? İşte süper lotonun bu haftaki kazandıran numaraları.

 Süper Loto 10 Ağustos sonuçları küredeki şanslı topların tespit edilmesinin ardından açıklanırken şans oyunun da kazandıran numaralar görevli heyet huzurunda belirlendi.

Dört haftadır devam eden devirin büyük ikramiye tutarını yaklaşık 9 milyon TL’ye ulaştırmasının beklendiği belirtilirken kuruma ait internet adresinde yayınlanan çekiliş noter huzurunda gerçekleştirildi. Peki, çekilişte kimler ikramiye alabiliyor ve şanslı numaraların sonuçları saat kaçta duyuruluyor?

10 AĞUSTOS 2017 ÇEKİLİŞ SONUÇLARI: 4, 10, 38, 41, 43, 49

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Kurumda görevli heyet ve noter yetkililerinin katılacağı çekilişle tespit edilecek şanslı numaralar saat 21:15’ten sonra açıklanacak. 21:20’de kesinleşecek numaraların ardından resmi sonuçlar ve kazanan il ilçe 21:30’da duyurulacak.

KİMLER İKRAMİYE ALABİLECEK?

54 numaranın küre içerisine bırakılmasının hemen ardından makine yoluyla belirlenecek 6 şanslı rakamı doğru tahmin edenler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanacaklar. Bunun dışında 3,4,5 ve 6 bilen kişiler çeşitli ikramiye tutarlarının sahipleri olacak. 3 ve 4 biletler ücretlerini bayilerden, 5 bilenler bayilerden ve yetkili kurumlardan 6 bilenler ise Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’ndan kazandığı tutarı alabilecek.

Kurumdan çekilişle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Şans oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

YORUMLAR
  İrem Derici'nin zayıflamasını sağlayan Arpa Suyu Diyeti nedir?
İrem Derici'nin zayıflamasını sağlayan Arpa Suyu Diyeti nedir?