A24.com.tr » şans oyunları » Süper Loto sonuçları açıklandı (12 Ekim Perşembe)

Süper Loto sonuçları açıklandı (12 Ekim Perşembe)

Süper Loto sonuçları açıklandı (12 Ekim Perşembe)

Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe akşamı düzenlenen Süper Loto çekilişi, noter huzurunda gerçekleşti. Kazanan numaraların belli olduğu Süper Loto'da büyük ikramiye yine devretti.

Milyonların zengin olma hayali bu Perşembe gecesi de önümüzdeki haftaya kaldı. 12 Ekim’de büyük ikramiye 7 milyon 500 bin liraya yaklaştı. 4. devir gerçekleşti. MPİ Süper Loto oyununda büyük ikramiyeyi kazanma şansı diğer sayısal oyunlara göre daha düşük. Kuponları başında heyecanı yaşayan vatandaşlar MPİ Süper Loto sonuçlarına göre ikramiyenin hangi ile çıktığını ve büyük ikramiye tutarını merak ediyor.

İkramiye dağılımı belli oldu ve 5 bilenler 5 bin 700 lira kazandı. 21.15 Milli Piyango canlı yayını ile belli olan sonuçlar, 21.45 itibari ile dağılım ile birlikte MPİ internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Zengin olma hayali peşinde olan vatandaşlara Süper Loto sonuçlarını en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Süper Loto'da bu hafta da heyecan vardı. 12 Ekim akşamı MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Hızla büyüyen ikramiye yine devretti. Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan olmadı. Kazanan numaralar belli olurken vatandaşlar Süper Loto kuponlarını kontrol etmek istiyor. Şans oyunlarının en çok kazandıranı saat Milli Piyango İdaresi'nce noter huzurunda 21.15'te yapılan çekilişle ikramiyelerini dağıtmaya başladı. Büyük ikramiye 7 buçuk milyonu aşmıştı.
1’den 54’e kadar sıralı olarak dizilmiş toplar ile noter huzurunda bir küreden çekilişi yapılarak kazandıran numaralar belirlenir. Süper Loto oyununda kolon bedeli 2 liradır. Bir kuponda toplam 8 kolon oynanabilir. Süper Loto sonuçlarına göre devreden ikramiyeyi kazanan olmadı. 4. devir gerçekleşti, ve umutlar haftaya kaldı.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 12 EKİM 2017

MPİ Ankara Balgat Binası’nda yapılan canlı yayın ile Süper Loto çekiliş gerçekleştirildi. Devirli ikramiyenin artmasıyla birlikte büyük ikramiye sosyal medyada heyecanla bekleniyordu ve sonuçlar belli oldu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto kuponlarını başında şanslı altı rakamı google üzerinden araştırıyorlar. Devirli ikramiye kimin oldu? İşte 6 rakamı da doğru tahmin etmesi en zor MPİ oyunu Süper Loto 520. hafta kazandıran numaralar; 

YORUMLAR
  Acun Ilıcalı sayesinde ünlü olan isimler...
Acun Ilıcalı sayesinde ünlü olan isimler...