A24.com.tr » medya » Star TV'de 4 yeni dizi başlıyor

Star TV'de 4 yeni dizi başlıyor

Star TV'de 4 yeni dizi başlıyor

Söz ve Ufak Tefek Cinayetler dizileriyle ilgi gören Star TV, 4 yeni diziyle reyting yarışında iddialı konuma gelmeyi amaçlıyor. İşte kanalın yeni dizileri...

Star TV’den 4 yeni dizi tanıtımı geldi.

Pazartesi akşamı Söz’le zirveye oturan, salı akşamları Ufak Tefek Cinayetler’le ikincilik merdiveninde duran Star TV, 28 Şubat Çarşamba akşamı Börü’yle yarışa katılacak. 6 bölümlük bir mini dizi olan Börü, tanıtımıyla ciddi bir merak uyandırdı. Film tadında bir iş izleyeceğimizin de sinyalini verdi.

Siyah İnci finaliyle birlikte Star TV, perşembe akşamına ya Avlu ya da Nefes Nefese’yi koyacak. Avlu’nun tanıtımı inanılmaz vurucu olmuş. “Bir avluya kaç ömür sığar?” sloganıyla yola çıkan işte Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray dikkat çekiyor. İlk bölüm soluk almadan izleyeceğime eminim. 

Uğur Yücel, Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız’ın rol aldığı Nefes Nefese, tanıtımıyla yeni ve zorlu bir tür olacağını gösterdi. Benim için merak uyandıran bir dizi tanıtımı olmuş. Özellikle Uğur Yücel’i sert karakterlerde izlemeyi çok seviyorum.

18 Şubat Pazar akşamı ise Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete başlıyor. Birsel’in kalemini çok özlediğimiz için bu dizinin ilk bölümüne bakacağımız çok aşikar! Aile Arasında’yla yüzümüzü güldüren bir filme imza atan ve hedef yükselten Birsel’in Jet Sosyete’de de aynı hedefi taşıyacağına eminim.

İLGİLİ HABER Jet Sosyete dizisi ne zaman başlayacak - Jet Sosyete hangi kanalda konusu ne oyuncu kadrosunda kim var? Jet Sosyete dizisi ne zaman başlayacak - Jet Sosyete hangi kanalda konusu ne oyuncu kadrosunda kim var?

Ancak tanıtımda bize eski bir diziyi anımsatan bir duygu var. Jet Sosyete tanıtımı Türk Malı’na fazlasıyla benziyor. İçeriğinin çok farklı olacağı belli ama tanıtım ne yazık ki yeni bir dizi tadı vermedi.

Star TV, dört yeni diziyle ekranın dengesini bozmak için yola çıkıyor. Bakalım, bu zorlu yarışta kazanan hangi kanal olacak?

YORUMLAR
  Kadir İnanır ile özdeşleşen bir olgu: Kadirzm ne demek?
Kadir İnanır ile özdeşleşen bir olgu: Kadirzm ne demek?