A24.com.tr » dizi haber » Sıfır Bir 6 sezon 1 bölüm izle blu tv sansürsüz full hd | Sıfır Bir 6. sezon bölümleri

Sıfır Bir 6 sezon 1 bölüm izle blu tv sansürsüz full hd | Sıfır Bir 6. sezon bölümleri

Sıfır Bir 6 sezon 1 bölüm izle blu tv sansürsüz full hd | Sıfır Bir 6. sezon bölümleri

Blu TV'nin büyük ilgi gören dizisi Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da", 6. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Peki Sıfır Bir 6. sezon 1. bölüm izlemek isteyenler yeni bölüme ne zaman ulaşabilir?

Sıfır Bir 6. sezon 1. bölüm izle | Blu TV bünyesindeki sevilen Sıfır Bir dizisinin 6. sezonu merak konusu oldu. Sıfır Bir 6. sezon 1. bölüm nereden izlenir? İşte Sıfır Bir dizisinin 6. sezonuyla ilgili tüm ayrıntılar...

İnternet üzerinden milyonlara ulaşabileceğini kanıtlayan Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da"dan sevenlerine müjde. İnternet dizileri arasında fenomen haline gelen ve şu an 5'inci sezonu yayınlanan Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da" dizisinin 6'ncı sezonu için anlaşma sağlandı. Büyük kitlelere ulaşan dizinin 6. sezonu da yine yalnızca blutv'de yayınlanacak.

MÜJDE GELDİ

Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde geçen hikayede bir grup gencin kanun dışı macerasının ele alındığı dizide, mücadelenin çok daha çetin geçtiği beşinci sezonu devam ederken Türkiye'nin en sevilen dijital platformundan müjdeli haber geldi. Savaş ve arkadaşlarını, 6'ncı sezonda da fırtınalı günler bekleyecek.

YENİ SEZON MERAK UYANDIRACAK

5'inci sezonun bitmesinden kısa bir süre izleyicilerle buluşacak ve çekimlerine başlanan 6'ncı sezon şimdiden merak uyandıracak.

SIFIR BİR 6. SEZON NE ZAMAN?

Sıfır Bir dizisinin 6. sezonu ne zaman başlayacak diye merak eden izleyiciler için bu sorunun yanıtı belli oldu.

Suçun doğal bir durum olarak karşılandığı bu topraklarda Hürriyet Mahallesi gençlerini, birer kahramana dönüştüren Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da" dizisinin yeni bölümü 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü blutv'de.

SIFIR BİR 6. SEZON 1. BÖLÜM İZLE (TIKLAYINIZ)

YORUMLAR
  Danla Bilic servet değerindeki yeni arabasıyla şov yaptı! Tam 500 bin TL
Danla Bilic servet değerindeki yeni arabasıyla şov yaptı! Tam 500 bin TL