A24.com.tr » yaşam » Sedat Peker, 20 kişiyle adliyede ifade vermeye geldi

Sedat Peker, 20 kişiyle adliyede ifade vermeye geldi

Sedat Peker, 20 kişiyle adliyede ifade vermeye geldi

Suç örgütü yöneticisi olmaktan hüküm giyen Sedat Peker, Fatih Altaylı'yı tehdit ettiği gerekçesiyle şüpheli sıfatıyla adliyeye ifadeye geldi. Peker'in 20 kişiyle adliyeye gelmesi dikkat çekti.

Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı ile bir süredir sert diyaloglara giren Sedat Peker, Altaylı'yı tehdit ettiği gerekçesiyle ifade verdi.

Yayınladığı bir video ile gazeteci Fatih Altaylı’yı tehdit eden Sedat Peker, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ‘şüpheli’ sıfatıyla ifade verdi. Peker ifadesinin ardından adliyeden ayrıldı.

Organize suç örgütü liderliğinden hükümlü olan Sedat Peker, kendisi hakkında yazı yazan Habertürk yazarı Fatih Altaylı’ya hitaben bir video yayınlayarak, “Halen daha hayattasın. Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır” demişti.

20 KİŞİYLE ADLİYEYE GELDİ

Video sonrasında Altaylı savcılığa suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu tarafından başlatılan soruşturma kapsamında bugün adliyeye gelen Sedat Peker “tehdit” suçlamasından, şüpheli sıfatıyla ifade verdi. 

YORUMLAR
  Doğu Ekspresi ile 24 saat süren unutulmaz yolculuk
Doğu Ekspresi ile 24 saat süren unutulmaz yolculuk