A24.com.tr » şans oyunları » Sayısal Loto sonuçları 10 Ekim 2018 - Sayısal ikramiyesi nereden alınır - Milli Piyango İdaresi (MPİ)

Sayısal Loto sonuçları 10 Ekim 2018 - Sayısal ikramiyesi nereden alınır - Milli Piyango İdaresi (MPİ)

Sayısal Loto sonuçları 10 Ekim 2018 - Sayısal ikramiyesi nereden alınır - Milli Piyango İdaresi (MPİ)

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen popüler şans oyunu Sayısal Loto'nun 10 Ekim 2018 tarihli çekilişi tamamlandı. Peki büyük ikramiye nereye isabet etti? İşte detaylar...

10 Ekim Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirildi. Milyonlarca vatandaşımızın şansını denediği Sayısal Loto çekiliş sonuçları 21.40'ta belli oluyor. Peki Sayısal Loto'da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandıracak?

10 EKİM 2018 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

İşte Sayısal Loto sonuçları 10 Ekim: 12 - 30 - 41 - 43 - 3 - 48

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

6 EKİM 2018 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

YORUMLAR
  Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!
Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!