A24.com.tr » medya » Savaşçı 69. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 67. bölümde neler oldu | Sansürsüz tüm bölümler izle

Savaşçı 69. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 67. bölümde neler oldu | Sansürsüz tüm bölümler izle

Savaşçı 69. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 67. bölümde neler oldu | Sansürsüz tüm bölümler izle

Çiğdem Teğmen'i bulmak için seferber olan Kağan Bozok ve Kılıç Timi operasyonlarına devam ediyor. Kopuz Albay, Çiğdem Teğmen'i bulunması için tüm yetkiyi Kılıç Timi'ne veriyor.

 Savaşçı 68. bölüm izle! Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer'in paylaştığı Savaşçı yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor.Kağan Bozok ve Kılıç Timi ekip arkadaşları Çiğdem Teğmen'i teröristlerin elinden kurtarmak için operasyonlarını sürdürüyor.Fox TV'de 24 Mart Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Savaşçı dizisinde, teröristlerin elinde olan Çiğdem Teğmen için herkes seferber oluyor.Kağan Bozok'un ekip arkadaşlarına yaptığı konuşmada "geride kimseyi bırakmayacağız" sözleriyle tüğleri diken diken ediyor.Savaşçı'nın yeni bölümü izleyenlerin karşısına çıkıyor.İşte Savaşçı 68. bölüm izle! Çiğdem kurtarılacak mı? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz...

 

 

 

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Soydaşlarımızı Lazar ve Velid'in elinden kurtarmak için harekete geçen Kılıç Timi beklenmedik olaylar ile karşılaşıyor.Teröristlerin Çiğdem Teğmen'in asker olduğunu anlaması üzerinde esir alınması Timin elini kolunu bağlıyor.Çiğdem Teğmen'in ise tek amacı Kürşat'ı kurtarmak oluyor.

SAVAŞÇI 68.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Diğer tarafta ise Murat, Elsa ve Melik’le ilgili bilgi toplamak için kendini riske atar ve ölümle burun buruna gelir. Kopuz Albay kardeşi Murat’ı kurtarmak için zamana karşı yarışırken, Çiğdem Teğmen’le irtibatın kesildiği haberi karargahta gerilime sebep olur.

Kılıç Timi bir yandan soydaşlarımızı korumak diğer yandan da Çiğdem’in akibetini öğrenmek için acele etmek zorundadır. Fakat Kağan ve Haydar’ın verdiği karar, hem Kopuz Albay’ı hem de Kılıç Timi’ni zor bir tercihle karşı karşıya bırakır.Diğer tarafta ise Murat, Elsa ve Melik’le ilgili bilgi toplamak için kendini riske atar ve ölümle burun buruna gelir. Kopuz Albay kardeşi Murat’ı kurtarmak için zamana karşı yarışırken, Çiğdem Teğmen’le irtibatın kesildiği haberi karargahta gerilime sebep olur.

 

YORUMLAR
  Gizliliği ihlal eden WhatsApp mahkemelik oldu
Gizliliği ihlal eden WhatsApp mahkemelik oldu