A24.com.tr » şans oyunları » Şans Topu sonuçları belli oldu 11 Ekim kazanan numaralar

Şans Topu sonuçları belli oldu 11 Ekim kazanan numaralar

Şans Topu sonuçları belli oldu 11 Ekim kazanan numaralar

Milli Piyango İdaresi tarafından her Çarşamba gecesi çekilen Şans Topu sonuçları belli oldu. 11 Ekim Şans Topu sonuçlarına göre kazanan numaralar ve büyük ikramiye haberin detayında.

Milyonların rüyalarını süsleyen Şans Topu'nda büyük çekiliş tamamlandı. Milli Piyango İdaresi tarafından her Çarşamba gecesi çekilen Şans Topu sonuçlarına göre kazanan numaralar ve büyük ikramiyeye haberin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu sonuçlarında bu haftanın şanslı numaraları belli oldu. Peki, Şans Topu sonuçlarında büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı? İşte, 11 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası.

Şans Topu sonuçları büyük bir merakla bekleniyordu. Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişle açıklandı. Şans Topu sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı merak ediliyor. İşte, 11 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası. 

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR
  Acun Ilıcalı sayesinde ünlü olan isimler...
Acun Ilıcalı sayesinde ünlü olan isimler...