A24.com.tr » medya » Şahin Tepesi ilk bölüm fragmanı izle dizinin konusu ne

Şahin Tepesi ilk bölüm fragmanı izle dizinin konusu ne

Şahin Tepesi ilk bölüm fragmanı izle dizinin konusu ne

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi için ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Şahin Tepesi dizisi konusu ne, oyuncuları kim, ilk bölüm ne zaman oynayacak, fragman izle.

ATV'nin yeni dizisi için 1.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat'ın başrolünde olduğu dizinin konusu ne, oyuncuları kim, ilk bölüm ne zaman oynayacak, fragman izle.

Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Ebru Özkan gibi isimlerin rol alacağı Şahin Tepesi dizisinin yayın tarihi şimdiden merak konusu oldu. Şahin Tepesi dizisi hakkında merak ettikleri detayları sorgulayan vatandaşlar, özellikle dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihi öğrenmek istiyor. İşte, konuya ilişkin detaylar...

İki kadının güç savaşlarıyla bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak olan Şahin Tepesi dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Konuya dair kanal ya da yapım şirketinden açıklama olması durumunda haberimizden takip edebilirsiniz.

Atv'nin, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği yeni dizisi Şahin Tepesi'nin çekimleri başladı. Hilal Saral'ın yönettiği, Melek Gençoğlu'nun senaryosunu yazdığı dizide; Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Ebru Özkan başrolleri paylaşıyor. Diziden tanıtım fragmanı da izleyicilerle yakın zaman önce paylaşıldı.

 

YORUMLAR
  Akıllı telefonunu değiştirmek isteyenler için... (Piyasadaki en akıllı ve en ucuz cep telefonu modelleri)
Akıllı telefonunu değiştirmek isteyenler için... (Piyasadaki en akıllı ve en ucuz cep telefonu modelleri)