A24.com.tr » magazin » Şahika Ercümen, Nusret'teki hesabı tuzlu buldu

Şahika Ercümen, Nusret'teki hesabı tuzlu buldu

Şahika Ercümen, Nusret'teki hesabı tuzlu buldu

"Hadi Be" isimli talk show programına katılan Survivor Şahika Ercümer, ailesiyle birlikte gittiği Nusret'te gelen hesaba çok şaşırdıklarını söyledi.

Serbest dalışta dünya şampiyonluğu ünvanı bulunan Şahika Ercümen, "Hadi Be" ye katıldı. Survivor adasında geçirdiği günleri anlatan Ercümen, Ada'daki sakin ve sabırlı tavrı için "urvivor’da kimseye tepki göstermememin nedeni başkasına göre karakter değiştiremem. Ben kendi seviyemde cevap veriyorum. Sakin ve olaylardan ders çıkarmaya çalışan birisiyim” diye konuştu.

Survivor günlerinin ardından ailesiyle birlikte et yemek için geldiği Nusret'te yaşadığı olayı anltan Şahika Ercümen, "Survivordan ayrıldıktan sonra ilk akşam hiçbir şey yemedim. Ailemle buluştuktan sonra Nusret’te et yemeye gittik. Birde yiyemediklerimi paket yaptırdım evde getirdim. Hesap gelince annem çok şaşırdı. Ailem Çanakkale’de hiç öyle bir hesap görmemişler” dedi.

 

20 YILDIR PATATES KIZARTMASI YEMİYORUM

Sağlıklı beslenme takıntısı olduğunu ve 20 yıldır hiç patates kızartması yemediğini söyleyen Şahika Ercümen “Diyetisyenlikte yaptığımdan dolayı sağlıklı beslenme takıntım var. Survivor’da uygulayamadım ve bunun çok faydasını gördüm. 20 yıldır hiç patates kızartması yemedim ama orada mecburen yedim. Türkiye’ye döndükten sonra 5 kilo aldım” dedi.

Survivor’da kimseye tepki göstermemesinin sebebini başkasına göre karakterini değiştirmeyeceğinden dolayı olduğunu söyleyen Şahika Ercümen “Survivor’da kimseye tepki göstermememin nedeni başkasına göre karakter değiştiremem. Ben kendi seviyemde cevap veriyorum. Sakin ve olaylardan ders çıkarmaya çalışan birisiyim” dedi.

İnsanların su altında köpekbalıklarından korkup korkmadığını sürekli sorduklarını söyleyen Şahika Ercümen “İnsanlar sürekli suyun altındaki canlılardan, özelliklede köpek balığından korkmuyor musun diyorlar? Bende insanlardan daha çok korkuyorum köpek balığından değil diye cevap veriyorum” dedi.

 

YORUMLAR
  Halit Akçatepe filmleri
Halit Akçatepe filmleri