A24.com.tr » medya » Payitaht Abdülhamid 60.bölüm fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 60.bölüm fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 60.bölüm fragmanı yayınlandı yeni bölümde neler olacak

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid için 60.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak, işte yeni bölüm özeti ve fragmanı.

Dizinin yeni bölümü 9 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'da seyirci ile buluşacak.

Peki Bülent İnal, Özlem Conker ve Gürkan Uygun'un başrolünde olduğu dizinin yeni bölümünde neler olacak ve yaşanacak? İşte yenö blüm fragmanı ve özeti...

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Reval masasında Osmanlı’yı bölüşmek üzerine pazarlıklar sürerken, Abdülhamid bu masayı dağıtmanın yollarını arar. Fuat ise Abdülhamid’in yeni hamlesini İngilizlere sızdırmak için Heyeti Mahsusa’ya girmeyi hedefler.

Böylece yapılan planlardan haberi olacaktır. Abdülhamid dahiyane bir strateji geliştirir ve Halil Halid’i vazifelendirip Rusya’ya gönderir…

Eğer planı işe yararsa Rus-İngiliz işbirliğini bozulacaktır. Ancak Fuat planı öğrenip sızdırır.

Bidar Sultan, Seniha ile vakfa giderken, kaçırıldığı kulübede yatağa mahkum olduğu söylenen yaşlı adamı yolda yürürken görür… Muhafızlara adamı yakalatır ve saraya getirtir. Adam Şivenaz’ı ele verirse, Bidar her şeyi öğrenecektir… Bidar, rüyalarında gördüklerinin gerçek olduğunu ve Şivenaz’ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

Naime ve Abdülkadir, ticaret anlaşmasına imza atıp içine çekildikleri büyük tuzağa düşecek mi? Halil Halid, ilk kez kendisine kurulan kumpas karşısında çaresiz mi kalacak? Abdülhamid, yaptığı plan deşifre olunca, Reval masasında Osmanlı’yı parçalamalarına nasıl engel olacak?

Payitaht Abdülhamid 9 Kasım Cuma akşamı TRT 1 ‘de izleyicilerle buluşacak.

Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrolündeki diziye bu sezon önemli isimler katılmıştı. Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç’ın gelişi diziyi bir hayli hareketlendirdi.

 

YORUMLAR
  Adriana Lima ile Metin Hara ilişkisinde büyük sürpriz!
Adriana Lima ile Metin Hara ilişkisinde büyük sürpriz!