A24.com.tr » şans oyunları » On Numara sonuçları açıklandı - 12 Mart On Numara Bilet Sorgulama

On Numara sonuçları açıklandı - 12 Mart On Numara Bilet Sorgulama

On Numara sonuçları açıklandı - 12 Mart On Numara Bilet Sorgulama

Vatandaşların On Numara Çekilişi için heyecanlı bekleyişi sonra erdi. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 12 Mart On Numara sonuçları açıklandı.

Milli Piyango İdaresi tarafından her Pazartesi gerçekleştirilen On Numara sonuçları açıklandı. On Numara sonuçları nedir? On Numara bilet sorgulama sayfası haberimizde. 

On Numara sonuçları, bu akşam gerçekleştirilen çekiliş sonrasında belli oldu. Her hafta düzenli olarak çekilişi yapılan On Numara'da bu haftanın kazanan numaraları belirlendi. İşte 12 Mart 2018 tarihli On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye bilgileri...

ON NUMARA SONUÇLARI BELLİ OLDU

12 Mart 2018 tarihli On Numara sonuçları: 4 - 5 - 7 - 10 - 16 - 21 - 23 - 27 - 30 - 37 - 49 - 52 - 64 - 65 - 67 - 69 - 71 - 73 - 76 - 77 - 78 - 80

ON NUMARA SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANIYOR?

On Numara sonuçları, düzenli olarak her hafta Pazartesi akşamları saat 21:15'te yapılan çekiliş sonrasında belirlenmektedir. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Balgat binası çekiliş salonunda, MPİ çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan On Numara çekilişleri en geç 21:45'te tamamlanmaktadır.

Çekilişin tamamlanması, kazanan numaraların belirlenmesi ve ikramiye bilgilerinin duyurulması en geç 21:45'tir. Vatandaşlar bu saatten itibaren Milli Piyango İdaresi'nin internet sitesinden On Numara sonuçlarını görüntüleyebilir.On Numara sonuçlarının açıklandığı sayfada aynı zamanda çekilişin videosu da bulunmaktadır.


On Numara çekilişini canlı olarak izlemek isteyen vatandaşların da saat 21:15'te Milli Piyango İdaresi'nin internet sitesinde yer alan "Canlı Çekiliş" bağlantısına giriş yapmaları gerekmektedir. Bu ekranda saat 21:15'ten itibaren başlayan On Numara çekilişleri izlenebilir. 

YORUMLAR
  Adriana Lima ile Metin Hara ilişkisinde büyük sürpriz!
Adriana Lima ile Metin Hara ilişkisinde büyük sürpriz!

İlginizi çekebilecek diğer haberler