A24.com.tr » politika » Mustafa Sarıgül dönüyor mu? Hangi partiden aday olacak?

Mustafa Sarıgül dönüyor mu? Hangi partiden aday olacak?

Mustafa Sarıgül dönüyor mu? Hangi partiden aday olacak?

2014 yerel seçimlerinde CHP'nin İBB adayı olarak seçimlere giren Mustafa Sarıgül, yeniden sahalara dönüyor. Abdülkadir Selvi'nin iddialarına göre Sarıgül, yeniden İBB başkanlığına adaylığını koyacak.

2014'ten bu yana sessizliğini koruyan Mustafa Sarıgül, yeniden adaylığını koymaya hazırlanıyor. Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi'ye göre eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, İBB adaylığı için kolları sıvada.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, CNN Türk'te yayınlanan ve moderatörlüğünü Hande Fırat'ın yaptığı "Gece Görüşü" programında Şişli eski belediye başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeniden adaylığa hazırlandığını söyledi.

Selvi, "Mustafa Sarıgül adaylık için hazırlığını yapıyor. CHP aday göstermese dahi adaylığı söz konusu olacak. Başka bir parti de olabilir" diye konuştu. Sarıgül'ün isminin CHP dışında DSP ve İYİ Parti ile anıldığı iddia ediliyor.

"SEÇİM ŞARKISI BİLE HAZIR"

Programın bir diğer yorumcusu Gürkan Hacır da Sarıgül'ün seçim şarkısının bile şimdiden hazır olduğunu söyleyerek, "Kendisi bana şarkıyı göndermiş. Henüz dinleyemedim" dedi.  

YORUMLAR
  Aydın Boysan: Yıllar bana o kadar çok şey öğretti ki...
Aydın Boysan: Yıllar bana o kadar çok şey öğretti ki...