A24.com.tr » medya » Müge Anlı Nursel Doğan kimdir ne oldu öldü mü bulundu mu?

Müge Anlı Nursel Doğan kimdir ne oldu öldü mü bulundu mu?

Müge Anlı Nursel Doğan kimdir ne oldu öldü mü bulundu mu?

Müge Anlı, 11 Ekim canlı yayınında kayıp Nursel Doğan hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Peki Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz kimdir, bulundu mu, ne oldu, öldü mü?

Müge Anlı'da bu sabah flaş bir gelişme yaşandı. Bir süredir kayıp olan Nursel Doğan ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Kayıp Nusel'in arkadaşı Haydar Sırça iddialara yanıt verdi.

NURSEL DOĞAN BULUNDU MU?

8 Ağustostan bu yana haber alınamayan Nursel Doğan henüz bulunamadı. Nursel Doğan erkek arkadaşı Haydar Sırtcan ve arkadaşı Deniz ile doğum gününe gitmişti ve haber alınamıyor. Nursel Doğan ve Deniz 8 Ağustostan bu yana kayıp. 42 yaşındaki İzmir Diikilide yaşayan Nursel Doğan’dan haber alınamıyor. Nursel Doğan'ın arkadaşı Deniz 29 yaşında ve o da kayıp.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı'nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun'un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv'de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı Müge Anlı ve beraberindeki Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan'ın da yer aldığı televizyon programı.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı (d. 19 Aralık 1973, İstanbul), Türk televizyon sunucusu ve gazeteci.

YORUMLAR
  Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!
Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!