A24.com.tr » medya » MasterChef finale kim kaldı, MasterChef Türkiye'de ilk finalist kim oldu?

MasterChef finale kim kaldı, MasterChef Türkiye'de ilk finalist kim oldu?

MasterChef finale kim kaldı, MasterChef Türkiye'de ilk finalist kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında egzantirik olaylar yaşanırken final için yarışan yarışmacılar arasından finale kalan isim kim oldu? MasterChef''te finale kim gitti?

 MasterChef yarışmasının son bölümünde finalist belirlemek için gastronomi yeteneklerini konuşturdu. MasterChef finale kim kaldı, MasterChef Türkiye'de ilk finalist kim oldu?

UĞUR KAPTANLIĞI KAZANAN İSİM OLDU

Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeleri olduğu lezzet yarışması MasterChef'de 14 yarışmacı MasterChef olmak adına kıyasıya rekabet ediyor. Her hafta elenen isimlerle birlikte MasterChef'de 8 yarışmacı kaldı. Yarışmanın 5 Kasım'da ekrana gelen bölümünde kaptanlık oyununu kazanan isim Uğur oldu. Rakip takımın kaptanı olarak ise Murat'ı seçti.

YARIŞMADA KURAL DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

Takım yarışmasını kazanan mavi taraf olurken, Hakan ile Burcu da bu hafta final etabına kalmayı başaran ilk yarışmacılar oldu. MasterChef 'in yarışmacı sayısı azaldığı için 17. bölümden itibaren kural değişikliğine gidilerek, son haftalarda eleme potasına 4 değil, 3 eleme adayı gidecek.

MASTERCHEF'DE FİNALE KALAN İLK İSİM KİM?

Fenomen haline gelen MasterChef Türkiye'de Hakan, Burcu, Uğur ve Kerem arasından finale kalan isim belli oldu. Nefeslerin tutulduğu anların sonunda Hakan ilk finalist olmayı başardı.

YARIŞMADAN KİM ELENDİ?

Pazartesi ve Salı akşamı Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın 30 Ekim'deki bölümünde MasterChef Türkiye'de Kerem ve Burcu ile birlikte eleme potasına kalan Tuğçe, jürinin kararıyla elendi.

YORUMLAR
  2000 TL'nin altında en iyi akıllı telefonlar ve özellikleri
2000 TL'nin altında en iyi akıllı telefonlar ve özellikleri