A24.com.tr » magazin » Kısmetse Olur 19 mart kim elendi? Eve kim gelecek?

Kısmetse Olur 19 mart kim elendi? Eve kim gelecek?

Kısmetse Olur 19 mart kim elendi? Eve kim gelecek?

Kısmetse Olur haftanın finali ile ekranlara gelirken entrikalar yine evin içerisinde dönmeye devam etti. Tuğçe ve Akın ilişkisi noktalandı. Kısmetse Olur'a bu hafta kim veda etti?

 Kısmetse Olur haftanın finalinde kimin elendiği merak konusu haline gelmişti.

Kısmetse Olur'da bu hafta elenen isim belli oldu. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur'un dün akşam yapılan haftanın finalinde yine gerilim dolu dakikalar yaşandı.

KISMETSE OLUR'DA KİM ELENDİ?

Gerilim dolu bir eleme gecesi daha geride kalırken, adaylar arasında çıkan tartışmalar dur durak bilmedi. Elenmesi yönünde en çok adı yazılan aday gelinler evinden Melis olurken, damatlar evinden ise Altuğ oluyor. İkili arasında hangisinin eleneceği ise kutudan çıkacak karara göre belli oluyor. Melis'in elenem ihtimali Kemal'i çıldırtıyor. Melis'le bir aşka başlayan Kemal, onun adını yazan damat adaylarına adeta ateş püskürüyor! Melis ise Kemal'in bu sahiplenici tavrı karşısında gözyaşlarını tutamıyor!

KISMETSE OLUR'DA HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Öte yandan haftanın birincileri olan Adnan ve Didem, bu tablo karşısında zarftan çıkacak en güzel kararın bu hafta eleme olmayacağı yönünde olmasını umuyor. Elenmesi yönünde adı yazılan diğer aday Altuğ ise bu hafta kendinin elenmesini istiyor. Melis ve Kemal bir çift oldukları için ayrılmalarını doğru bulmadığını ifade ediyor. Melis'in gözyaşları karşısında dayanamayan bir diğer isim ise Tankut oluyor. Tankut'un Melis'e sarılarak ağlaması herkese duygusal anlar yaşatıyor. Tankut, Melis'in adını yazdığı için pişmanlık duyarak ondan özür diliyor.

Haftanın birincisi olup da evini korumaya hak kazanan isim ise Didem oluyor. Didem'in birinciliği Melis'i elenmekten kurtarıyor. Bu durumdan eve veda etmesi gereken isim Altuğ oluyor. Altuğ, arkadaşlarıyla vedalaşarak evden ayrılıyor.

YORUMLAR
  Kış aylarına girerken Gripten koruyan 6 tavsiye
Kış aylarına girerken Gripten koruyan 6 tavsiye