A24.com.tr » medya » Kara Sevda 52. Bölüm fragmanı yeni son dizi

Kara Sevda 52. Bölüm fragmanı yeni son dizi

Kara Sevda 52. Bölüm fragmanı yeni son dizi

Nihan ve Kemal'in büyük aşkı devam ederken Emir, Deniz'i Kemal'den saklamayı başarabilecek mi? Emir ve Kemal arasındaki aşk savaşını kim kazanacak merak konusu. Kara Sevda yeni bölümü 18 ocakta.

 Nihan, Deniz'i Kemal'in çocuğu olduğunu söyleyecekken buna engel olan Emir, yeni planlar kurma peşine düşer. Deniz'in kendi çocuğu olduğunu hisseden Kemal ise bunu kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır. Emir'in büyük bir tuzağına düşen Leyla'yı zor günler bekliyor. Kara Sevda yeni bölümünde neler olacak merak konusu.

KARA SEVDA 52. BÖLÜM FRAGMANI

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İddialı sahneleriyle hafızalara kazınmayı başaran Kara Sevda’nın ekrana gelen son bölümünde Emir ve Kemal savaşı iyiden iyiye kızışırken; Deniz ile ilgili sürpriz bir karar alan Nihan, Emir’in kötü sürpriziyle büyük bir şok yaşamıştı. Finalde ise uzun süredir beklenen şey olmuş, ipuçlarını takip eden Kemal, Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrenmişti. Son bölümün ardından Kemal’in yapacaklarını merak eden izleyiciler, Kara Sevda 51. bölüm fragmanları için sabırsızlanmıştı. Kara Sevda yeni bölüm fragmanlarında Kemal’in öğrendiklerinden sonra yapacaklarına dair önemli tüyolar var! İşte, günlerdir büyük bir heyecanla beklenen yeni fragmanda öne çıkan detaylar ve son bölümde yaşananlar!

,
YORUMLAR
  Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!
Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!