A24.com.tr » dizi haber » Kanatsız Kuşlar 17. bölümünde neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı ne zaman? dizi haberleri

Kanatsız Kuşlar 17. bölümünde neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı ne zaman? dizi haberleri

Kanatsız Kuşlar 17. bölümünde neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı ne zaman? dizi haberleri

ATV'nin sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar, 17. bölümüyle ekrana geldi. Ahmet ve Orhan'ın mücadelesinin damga vurduğu son bölümün ardından, yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

Kanatsız Kuşlar yine nefes kesen bir bölümle izleyicisini ATV ekranlarına kitledi. Perşembe akşamları ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Kanatsız Kuşlar'da bu hafta Muzaffer'in çocuklara olan nefreti bir kat daha artıyor. Öte yandan Zeynep için karşı karşıya gelen Ahmet ve Onur'un restleşmesi bu kez kanlı bitiyor. Kanatsız Kuşlar 17. yeni bölümüyle bu akşam ATV'de izlenebilecek.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kanatsız Kuşlar 17. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları ATV ekranında yayınlanan sevilen dizi Kanatsız Kuşlar'da Muzaffer'in çocuklara karşı olan öfkesi her geçen gün artmaktadır. Mert'in adliye önünde yaşadığı tehlike bu öfkeyi bir kat daha arttıracaktır. Nefise'nin çaresizliği her geçen gün artarken Zeynep ile Onur aşkıda Ahmet'in devreye girmesi ile bu kez kanlı bir şekilde sonuçlanacaktır.

Adliye önüne getirilen Mert, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Yaşanan bu olaydan sonra Muzaffer'in çocuklara ve özellikle Cemre'ye olan tavrı herkesi korkutur. Nefise'nin Muzaffer'e karşı kendilerini savunamadığını düşünen çocuklar tepki gösterir. Islahevine getirilen Emre, Behzat'ın ölüm tehditlerinden kendisini korumaya çalışır.

 

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin yıllar içerisindeki inanılmaz değişimleri!
Ünlü isimlerin yıllar içerisindeki inanılmaz değişimleri!