A24.com.tr » dizi haber » Kadın 4. bölüm fragmanı yayında mı? - Kadın yeni bölüm fragmanı ve özeti FOX TV izle

Kadın 4. bölüm fragmanı yayında mı? - Kadın yeni bölüm fragmanı ve özeti FOX TV izle

Kadın 4. bölüm fragmanı yayında mı? - Kadın yeni bölüm fragmanı ve özeti FOX TV izle

FOX TV'nin iddialı yapımı Kadın, 4. bölümüyle yoluna devam ediyor. Dizinin sevenleri, 4. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Kadın, FOX TV 4. bölüm fragmanı ve özeti.

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci'nin başarılı performansıyla dikakt çektiği Kadın, FOX TV'de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Kadın yeni bölüm 3. fragmanında Sarp'ın ölümü ardındaki sır, Kadın dizisinin 4. bölümüyle ilgili yeni görüntüler geldi. Sarp'ın ölümü ardındaki sır perdesine dair ipuçları veren yeni fragmana Şirin'in aşk itirafı damga vurdu. Bu akşam yayınlanacak olan Kadın yeni bölümünde Bahar’a yardım etmek için evlerine termosifon alan Hatice, Şirin’in Bahar’la ilgili sözlerinin ardından büyük şaşkınlık yaşıyor. İşte Kadın yeni bölüm fragmanları ve özeti!

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Bahar’ın geçmişi ve bugünü arasındaki geçiş sahneleriyle diziseverlere farklı duygular yaşatan Kadın’ın yeni bölümünde Sarp’ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkacak. Salı akşamlarının duygu yüklü dizisi Kadın’ın bu akşam yayınlanacak olan 4. bölümünde Şirin’in Sarp ile ilgili olarak anlattıkları Hatice’yi derinden etkiliyor. Annesine yıllar sonra büyük bir adım atan Bahar, bir kez daha yıkılıyor. İşte Kadın’ın 4. bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti!

KADIN 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şirin’in söylediklerinden sonra Bahar bir daha annesinin evine gitmeyi düşünmemektedir. Sarp’ın kötü bir insan ve bir tacizci olduğuna asla inanmak istemez. Şirin’in Hatice’ye itiraflarından sonra ise Hatice de bir daha Bahar’ı görmek istemediğine karar verir. Çünkü Bahar’ı görmenin Şirin’e kötü geldiğini düşünür ve Bahar gibi onu da kaybetmek istemez. Ama Şirin’in hala annesine tam olarak anlatmadığı, Sarp’la ilgili büyük bir sırrı vardır. Musa’ya boşanmak istediğini söyleyen Jale ise hastanede çok büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

 

YORUMLAR
  10 kişiden sadece bir kişinin tüm soruları çözdüğü basit ama karmaşık gözüken matematik testi...
10 kişiden sadece bir kişinin tüm soruları çözdüğü basit ama karmaşık gözüken matematik testi...

İlginizi çekebilecek diğer haberler