A24.com.tr » dizi haber » İstanbullu Gelin 25. bölüm - İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 25. bölüm - İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 25. bölüm - İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi İstanbullu Gelin'de heyecan 25. bölümle devam ediyor. Peki dizinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümden tüyolar.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin, her hafta heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Son gelişmelerden bu yana heyecanla takip edilen İstanbullu Gelin bu hafta 25. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Basına sızdırılan görüntüler dengeleri nasıl değiştirecek? İşte İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanındaki görüntüler yine çok sert gelişmelerin sinyalini verdi. Gazeteye düşen haber konakta bomba etkisi yaratıyor ve Faruk’la Fikret arasında ipler geriliyor. Süreyya, Esma’nın isteği ile konuşma sırasında odadan çıkartılıyor. Konakta ipler kopma noktasına geliyor…

KADINA ŞİDDET SAHNESİ HAFTAYA DAMGA VURDU

uma akşamları ekrana gelen İstanbullu Gelin'in son bölümünde Adem'in eşi Dilara'yı dövdüğü sahneler aile içi şiddet sorununu bir kez daha gündeme getirdi. Fırat Tanış'ın canlandırdığı Adem, eşi Dilara'yı önce tokatladı ardından feci şekilde darp etti. Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver'in rol aldığı İstanbullu Gelin'deki o sahneler sosyal medyada çok tartışıldı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşanan korkunç olay sonrası Süreyya ve Faruk cehennem azabı yaşamaktadırlar. Esma, Garip’ten gelen telefonla hayatının en büyük defterini kapatmaya hazırlanırken bambaşka bir oyunun içine düşer. Başı belaya giren Murat’a ise hiç beklemediği birisi destek çıkar. Dilara, Reyhan’ın sözlerinden rahatsızdır. Küçük bir tartışma, Adem’in evinde inanılması güç olayların yaşanmasına sebep olur. Günün sonunda Fikret’in yapacağı hamle herkes için çok tehlikeli olacaktır. 

 


Kavga eden horozları ayırmak için kendini paralayan köpek

YORUMLAR
  Unutulmaz dizi ve filmlerin çekildiği mekanlarda fotoğraf çeken adamın çalışması
Unutulmaz dizi ve filmlerin çekildiği mekanlarda fotoğraf çeken adamın çalışması

İlginizi çekebilecek diğer haberler