A24.com.tr » politika » Hizmet etmeye devam edeceğim

Hizmet etmeye devam edeceğim

Hizmet etmeye devam edeceğim

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "Partimizin ve MHP'nin itiraz süreci halen YSK'da devam ediyor. Nihai kararı verecek olan YSK'dır." dedi.

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da açıklamalarda bulundu.Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldırım'ın sözlerinin satır başları şöyle

'Seçimler bitti, tamamlandı ve İl Seçim Kurulu da itirazları sonuçlandırıp mazbatayı sayın İmamoğlu'na verdi. Ben de kendisine hayırlı olsun dedim. Tabii partimizin, MHP'nin seçimin sonuçlarıyla itiraz süreci halen YSK'da devam ediyor. Nihai kararı verecek olan YSK'dır. Şimdilik durum budur. Hayırlı olsun memleketimize, İstanbul'umuza. Bu konuda söyleyeceklerim bundan ibaret. Sosyal medya mesajıyla hayırlı olsun dedim. Duymayanlar varsa bir daha bu vesileyle tekrar etmiş olayım.

Belediyede verilerin kopyalanması

Sayın İmamoğlu bunu yalanladıysa söyleyecek bir şey yok. Ortalıkta evraklar dolaşıyor. Birisi herhalde başkanın imzasını taklit etti, yazılı talimat yaptı. Eğer böyleyse bu daha vahim bir şey. Umarım böyle değildir. Tabii ki Belediye Başkanı kurumla ilgili yapması gereken her türlü denetimi, incelemeyi yaptırabilir. Ama bütün işleyişin hukukun içerisinde olması ve belediyedeki yöneticileri, çalışanları şüpheli gibi görmekten uzak davranması esas olmalıdır. Şimdi artık İstanbullunun beklediği bir an önce hizmetlerin ivedi olarak yerine getirilmelidir.

Hizmet etmeye devam edeceğim

Ben ülkeme bugüne kadar çeşitli sorumlulukları alarak hizmet ettim. Konumum, makamım ne olursa olsun hizmet etmeye devam edeceğim. Hiçbir zaman makam koltuk peşinde koşan olmadık. Tek hedefim bütün işleri, hizmetleri yaparken insanımızın yaşam kalitesini artırmak ve mutlu olduğunu görmek olmuştur. Bu yönde bir mesafe aldıysak rabbime hamd ederim. Ben hali hazırda İzmir milletvekiliyim, bu sorumluluğum da devam ediyor.

YORUMLAR
  Nobel ödüllü Bilim İnsanlarının dünyanın sonu tahminleri!
Nobel ödüllü Bilim İnsanlarının dünyanın sonu tahminleri!