A24.com.tr » medya » Hayat Sırları 7. bölüm fragmanı star tv yeni son bölüm youtube

Hayat Sırları 7. bölüm fragmanı star tv yeni son bölüm youtube

Hayat Sırları 7. bölüm fragmanı star tv yeni son bölüm youtube

Star TV ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisi, bu akşam 6. bölümle nefesleri kesti. Dizinin takipçileri, yeni bölümü merak etmeye başladı. Peki 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Sırları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kemal, Banu’dan aldığı borç parayı götürüp kızın babasına iade etti. Banu, her gün biraz daha aşık olduğu Kemal’e açılmayı bir türlü beceremedi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Hayat Sırları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜM GELİŞMELERİ

Hakan, Mustafa Kuzgun’un kapısına dayanır ve “sen benim babamsın” der. Mustafa, Hakan’la yüzleşirken Kemal de İsmet’in parayı almaya gelemeden vurulduğunu İnci’ye anlatır. İnci, Mustafa’nın silahı olduğunu görünce İsmet’i kocası vurdu zanneder. Oysa Mustafa oğlunu takip etmiş ve İsmet’i vuranı hayal meyal görmüştür. Kocasının hareketlerinden şüphelenen İnci, Zafer’e takip ettirir.

Kemal, Banu’dan aldığı borç parayı götürüp kızın babasına iade eder. Banu, her gün biraz daha aşık olduğu Kemal’e açılmayı bir türlü beceremez. Bu arada Kemal, kafede tanıştığı Tuba’dan çok etkilenmiştir. Kemal’in Burak’tan yeni ayrılan Tuba’ya olan ilgisi Banu’yu fena yaralar.

Mustafa ile yüzleşen Hakan çok üzgün bir şekilde evine gider. Annesinden olanları saklamaya devam edecektir. Ertesi gün Hakan, Mustafa’nın onunla ilgili gerçeği ailesinden sakladığını öğrenir ve Mustafa’ya karşı daha çok bilenir. Hakan giderek bozulan ruh hali sonunda ona son adımı da attırır.

Hayat Sırları dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

,

Doktor cinayeti böyle görüntülenmiş

YORUMLAR
  Evlerini terk etmeyerek büyük sorunlara yol açan inatçı ev sahipleri!
Evlerini terk etmeyerek büyük sorunlara yol açan inatçı ev sahipleri!

İlginizi çekebilecek diğer haberler