A24.com.tr » magazin » Güzel oyuncu Tuvana Türkay, estetik mucizesi çıktı

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, estetik mucizesi çıktı

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, estetik mucizesi çıktı

Son dönemin en popüler kadın oyuncularından Tuvana Türkay'ın güzelliğinin aslında estetik mucizesi olduğu ortaya çıktı. Başarılı ismin, eski ve yeni hali arasındaki fark şok etti.

Alper Potuk ile yaşadığı aşkla son zamanlarda gündemden düşmeyen güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın eski haline ait fotoğraflar herkesi şaşkına çeviriyor. Tuvana Türkay'ın başta burun estetiği olmak üzere geçirdiği müthiş değişim 'Yeni bir insan yaratmış' dedirtiyor. İşte Tuvana Türkay'ın eski hali.

Yaşadığı aşk hayatıyla adından söz ettiren Tuvana Türkay en son olarak Alper Potuk ile birlikte görüntülenmişti. Tuvana Türkay aslen Bulgaristan göçmeni.

1990 doğumlu olan Tuvana Türkay, 2009 yılından bu yana bir çok dizide başrol oyuncu olarak görev alan Türkay Ayrılık dizisinde Kevok karakterini, Yer Gök Aşk dizisinde Bade karakterini, Kara Para Aşk dizisinde Bahar karakterini canlandırdı.

Son dönemin yıldızı parlayan oyuncusu Tuvana Türkay 1.75 boyunda ve güzel fiziği ile dikkat çekiyor. Tuvana Türkay, günde yaklaşık 10 km yürüyen ve fit görünümünü buna bağlıyor.

Tuvana Türkay bir dönem Rafet El Roman ile yaşadığı aşk ile de adını duyurmuştu. Engin Akyürek ve Sercan Yıldırım ile de bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen Tuvana Türkay en son olarak Alper Potuk ile görülmüştü.

Tuvana Türkay güzelliği ile konuştururken eski haline ait olan fotoğraflar tüm algınızı değiştirecek.

 

YORUMLAR
  Instagram en popüler kentleri açıkladı (Listede Türkiye'den de bir şehir var)
Instagram en popüler kentleri açıkladı (Listede Türkiye'den de bir şehir var)