A24.com.tr » medya » Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yeni son dizi

Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yeni son dizi

Gülümse Yeter 24. bölüm fragmanı yeni son dizi

Show TV'nin sevilen dizisi gülümse Yeter, bu akşam 24. bölümüyle izleyici karşısında olacak. Merakla beklenen yeni bölüme kıskançlık krizi damga vuruyor. İşte ayrıntılar...

 Gülümse Yeter 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Gülümse Yeter yeni bölümünde, Aşkını ilan etmesiyle Hasan Efendi mahalleliye karşı zor durumda kalıyor. Neriman'a karşı düşüncelerini açıkça dile getiren Hasan Efendi hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Gülümse Yeter 19. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntıları...

MF yapım imzalı Gülümse Yeter dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol aldığı Gülümse Yeter'in 19. bölümü ile 29 Kasım Salı saat 20:00'da Show Tv'de.

Bahar, oğlu için geri adım atmak zorunda kalır. Neriman'ın evlendirme programına çıkıp aşkını ilan etmesiyle Hasan Efendi mahalleliye karşı zor durumda kalır. Neriman'a karşı düşüncelerini açıkça dile getiren Hasan Efendi hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır, bu tepkiyle işler daha da sarpa sarar. Ayten'in komşusuna yardım etmesi Nermin'in aklına iş planları getirir. Oturduğu yerden para kazanmak için Ayten'i kullanmaya çalışan Nermin işleri büyütmeye karar verir. Ayten ise bu iş birliğini Ahmet'ten saklar. Ahmet tamirhanede Lütfü ise şirketteyken evde olanlardan habersiz kalırlar. Seçil'in gidişiyle rahat bir nefes alan Kemal, Gül'e olan gerçek hislerini açıklayıp yeniden başlamayı teklif eder.

DİZİNİN KONUSU

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunuyor.

,
YORUMLAR
  Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!
Gülse Birsel bomba gibi dönüyor!