A24.com.tr » yaşam » Getir ile Ramazan pidesi 10 dakikada kapında

Getir ile Ramazan pidesi 10 dakikada kapında

Getir ile Ramazan pidesi 10 dakikada kapında

Akıllı telefon uygulaması Getir’le pide kuyruğu tarih oluyor. Getir, Ramazan ayı boyunca iftarda ve sahurda Ramazan pidesini 10 dakikada olduğunuz yere getiriyor

Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttıran Getir, Ramazan’da da kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Uygulamanın ana ekranında yer alan ‘Ramazan’ kategorisi ile pidelerin yanı sıra sandviç, içecek ve tatlıdan oluşan özel menüler ve daha bir çok ürün olduğunuz yere geliyor.

Binin üzerinde ürün yelpazesine sahip Getir’de kullanıcılar, bulundukları yerden yalnızca uygulamaya girerek iftar ve sahur saatlerinde istedikleri ürünlere kolayca ulaşabiliyor.

Kullanıcıların hızlı ve güvenilir alışveriş beklentilerini karşılayan Getir, istenilen ürünü, istenilen noktaya, 7/24, ortalama 10 dakikada ulaştırıyor.

Getir'i AppStore'dan http://apple.co/1K5rNra adresinden indirebilirsiniz. Google Play’den indirmek isteyenler ise http://bit.ly/1G9i6kp adresinden uygulamaya erişebilir.

Getir Hakkında

Getir, dondurmadan yumurtaya, sudan şarj aletine, bebek bezinden kedi mamasına, deterjandan sandviçe, sütten çikolataya binin üstünde farklı ürünü dakikalar içinde kullanıcıya ulaştırıyor. Dünyada henüz benzeri bulunmayan bir model olan Getir’de ürünler, banka ya da kredi kartı ile kolay bir şekilde sipariş verilerek ortalama 10 dakikada kullanıcının olduğu noktaya geliyor. Getir, iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

Twitter: https://twitter.com/getir_istanbul
Facebook: https://www.facebook.com/getir.istanbul
www.getir.com

YORUMLAR
  Ünlü şarkıcı Berkay dünya evine girdi
Ünlü şarkıcı Berkay dünya evine girdi