A24.com.tr » dizi haber » Game Of Thrones 7. sezon 1. bölüm HD dizi sitesi HBO

Game Of Thrones 7. sezon 1. bölüm HD dizi sitesi HBO

Game Of Thrones 7. sezon 1. bölüm HD dizi sitesi HBO

Game Of Thrones 7. sezon 1. bölüm yayınlandı. Uzun süredir merakla beklenen dizi efsane bir bölümle geri dönüş yaptı. Khaleesi ve ejderhalarının olduğu sahne adete büyüledi.

 Game Of Thorones 7. sezon 1. bölüm ile izleyenlerin karşısına çıkarken, geçmiş sezonların aksine bölüm süresinin daha uzun olması izleyenleri sevindirdi. Arya Stark'ın bu sezon daha aktif bir şekilde olayların içerisinde yer alacağı sinyalini ilk bölümden aldık. Stark ailesinin üvey çocuğu Jon Snow bir diğer adıylar 'Piç' kış yarında akgezenlerle ölümcül bir mücadele içerisine girerken her an yolunu güneye ve krallığa çevirebilir. Jon Snow'un yolunun kesişeceği düşünülen Khaleesi ile bir iş birliği içerisine girmesi içten bile değil. Game Of Thorones 7. sezon 2. bölümünde neler yaşanacak merak konusu olurken. Toplamda 7. bölüm yayınlanan bu sezon izleyenleri diziye bir kez daha hayran bıraktıracak gibi gözüküyor.

İLGİLİ HABER Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak Dizimag Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak Dizimag

Bran Stark ve Meera Reed'in Duvar’ın ötesinden dönüş yolculuğu, Tarth’lı Brienne ve Podrick Payne'in Winterfell’e dönüşü ve Daenerys Targaryen’in Yedi Krallık’a ulaşması gibi olaylar bu sezonda da devam ediyor. Game Of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm izleme linki ve Game Of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisinde sizlerle olacak. Peki, yeni sezonda neler yaşanacak? İlk bölüm olan “Dragonstone”’da (Ejderha Taşı) Jon Snow karakterine ağırlık verilliyor. Kit Harrington tarafından canlandırılan karakter Kuzey’i savunmak için ordularını organize edecek.

GAME OF THRONES HANGİ KANALDA?

Game of Thrones’un heyecanla beklenen 7. sezonu Amerika'yla aynı anda 17 Temmuzda Digiturk’te başlıyor. Game of Thrones 17 Temmuz’dan itibaren hafta içi her gün 22.00’de beIN Series Sci-Fi HD’de ekranlara gelecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, Game of Thrones’un tüm sezon ve bölümlerini Türkçe dublaj ve Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleriyle beIN CONNECT’te hemen izlemeye başlayabilir.

GAME OF THRONES 7. SEZON KAÇ BÖLÜM OLACAK?

6 sezon boyunca 10’ar bölümden 54-56 dakika arasında çekilen Game of Thrones, 7. sezonda farklı bir konsepte gitti. Dizinin yapımcıları 7. sezonu 7 bölüme sığdırdı ve bazı bölümlerde alışagelmiş dakikaları da aştı. İşte merakla beklenen Game of Thrones’un 7. sezon bölümlerinin dakika olarak uzunlukları.

Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 1 = 59 Dakika
Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 2 = 59 Dakika
Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 3 = 63 Dakika
Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 4 = 50 Dakika
Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 5 = 59 Dakika
Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 6 = 71 Dakika
Game of Thrones 7. Sezon Bölüm 7 = 81 Dakika

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz tuhaf alışkanlıkları...
Ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz tuhaf alışkanlıkları...