A24.com.tr » teknoloji » Galaxy S9'un tanıtım tarihi belli oldu

Galaxy S9'un tanıtım tarihi belli oldu

Galaxy S9'un tanıtım tarihi belli oldu

Samsung, Galaxy S9 ve S9 Plus’ın tanıtım tarihini açıkladı. Samsung'un son amiral gemileri 1 ay sonra ise satışa çıkıyor.

 Samsung'un merakla beklenilen yeni cihazları S9 ve S9 Plus'un çıkış tarihi netleşti.

CES 2018 fuarında teknoloji devleri bir çok teknolojiyi meraklıları ile buluştururken, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’da beklenilen açıklamayı yaptı.

Samsung meraklıları tarafından sabırsızlıkla beklenen Galaxy S9 ve teknolojisi, CES 2018 fuarında tanıtılması bekleniyordu. Lakin Samsung Mobil Başkanı DJ Koh’un CES 2018’de yaptığı açıklamaya göre Galaxy S9 Şubat ayında yani MWC 2018 etkinliğine bırakıldı.

BİR AY SONRA SATIŞA SUNULUYOR
Şubat ayına bakıldığında MWC 2018 etkinliğinden başka önemli bir fuar olmadığı düşünüldüğünde cihazın Şubat ayında tanıtılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri ile kullanıcılarının karşısına çıkması beklenen Samsung, yeni amiral gemilerinden sunduğu depolama alanları ile sevenlerinin gönlünü fethedeceği düşünülüyor.

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın şubat ayında CES 2018 fuarında tanıtımı gerçekleşmesi durumunda bir ay sonra yani Mart ayında satışa sunması bekleniyor.

,
YORUMLAR
  Bu kasabada ölmek ve gömülmek yasak!
Bu kasabada ölmek ve gömülmek yasak!